OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8.02.2020 r.

1. Uroczyste udzielanie chrztu na Mszy św. o godz. 10.30. Następny termin chrztu – 8 marca.

1. Jutro bezpośrednio po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary. W ostatni poniedziałek zapisało się około 110 osób. Jutro można jeszcze dołączyć. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes – XXVIII Światowy Dzień Chorego. Jego mottem są słowa: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Z tej racji zapraszamy wszystkich chorych i starszych we wtorek na Mszę św. o godz. 9.00. Będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
    3. W piątek Święto śś. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
    4. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów. Także w sobotę o 10.00 próba chórku dziecięcego.

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca ofiary na tacę będą przeznaczone na remont Sanktuarium i na spłatę ogrzewania kościoła.
    2. Pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował składki członkowskie TP KUL.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: bezimiennie z Siedlec i z Łabuń – po 400 zł., z Krasnobrodu – 200 i 100 zł. oraz z WH – 100 Euro. Na konto parafii w ostatnim czasie wpłynęły ofiary: z Borków – 2000 zł., z Biłgoraja – 2000 zł., spod Poznania – 2000 zł., z Lublina – 3 razy po 1000 zł., z Tomaszowa Lub. – 1000 zł., z Jacni – 600 zł., z Sitańca Wolicy – 200 zł., Z Krasnobrodu – 200 i 150 zł., z Podklasztoru – 100 i 50 zł., z Zamościa – 2 razy po 100 zł., z Barchaczowa – 100 zł. i z okolic Warszawy – 2 razy po 50 zł. Wielkie, serdeczne Bóg zapłać za każde westchnienie modlitewne i za każdą złotówkę złożoną na ten cel. Także za te składane na każdą tacę, a zwłaszcza w trzecie niedziele miesiąca.
    2. 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego odbędzie się Msza Święta beatyfikacyjna Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Diecezja nasza organizuje wyjazd. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka, ale uwaga: tylko do końca lutego.
    3. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł. Numer ten mówi o sensie cierpienia, miłości i sile modlitwy. Dołączony jest do niego mały dodatek „Modlitwy o miłość”. U s. Jadwigi w sklepiku można już nabyć lutowy numer miesięcznika Egzorcysta.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.