OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Wniebowzięcie NMP

1. Dziękujemy serdecznie Ks. Robertowi Śliszowi z Archidiecezji Lubelskiej za obecność pośród nas i dzielenie się Słowem Bożym przez cały dzisiejszy dzień.
  2. Dziękujemy też pani Janinie z Chojnowa k. Legnicy, która z racji swoich 84 urodzin ufundowała tyleż czerwonych róż dla udekorowania w dniu dzisiejszym ołtarza.
  3. Można podawać intencje na Mszę św., która będzie sprawowana o godz. 12.00.
  4. Zapraszamy jeszcze raz wszystkich na uroczysty odpust ku czci św. Rocha już jutro, w niedzielę na godz. 12.00 do Doliny św. Rocha. Pamiętajmy już od godz. 10.00 ruch samochodów jest tylko w jedną stronę.
  5. W najbliższy czwartek sprawowana będzie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga o godz. 18.00.
  6. W niedzielę za tydzień tj. 23 sierpnia odbędzie się kolejny koncert organowy o godz. 17.00. Na organach grać będzie Marek Kudlicki z Wiednia. Towarzyszyć mu będzie Adam Krużel – baryton.
  7. W dniach 11 – 12 września organizowana jest pielgrzymka Legionu Maryi do Częstochowy. Wyjazd 11 września o godz. 13.00 z podwórza kościoła. Powrót 12 września w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy legionistów i sympatyków legionu oraz wszystkich chętnych.
  8. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich na gorący kapuśniak przygotowany przez naszych parafian ze wspólnoty Galilea. Dochód przeznaczony jest na remont naszego Sanktuarium. Za wszelki dar serca, także za ofiary indywidualnie składane, a także przysyłane na konto parafii oraz za te składane na tacę wyrażamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Poświęcenie ziół.
  10. Modlitwa do Matki Bożej