OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.08.2020 R.

1. Pierwsza niedziela sierpnia – miesiąca abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę
      i odwagę przeciwstawić się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy.
    2. Dziś w kościołach parafialnych istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” przez osoby, które tego pragną, są w stanie łaski uświęcającej, przyjmą komunię św. i pomodlą się w intencjach Ojca Świętego Franciszka.
    3. W Sanktuarium z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja, którą obsługuje OSP z Majdanu Wielkiego. A w Dominikanówce o godz. 12.00 odpust ku czci św. Dominika.
    4. Dziś wyrusza XXVIII Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Janą Górę.
    5. A przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć dar ofiarny na Katolickie Radio Zamość.

1. We wtorek wspominamy w liturgii Kościoła św. Jana Vianeya – patrona kapłanów, w czwartek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Suchowoli. W sobotę wspominamy św. Dominika kapłana.

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Akta spisujemy w piątek i sobotę w godz. 8.30-10.00 i 17-18. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy wieczorowej, a po Mszy św. konferencja chrzcielna. Następny termin chrztu – 8 września.
    2. O godz. 17.00 odbędzie się koncert organowy. Grać będzie František Vaniček z Republiki Czeskiej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium: rodzina z Lublina jako dziesięcinę – 2000 zł., rodzna z Norwegii – 600 zł., bezimiennie z Nowej Wsi – 300 zł., z Krasnobrodu – raz 300 zł., raz 200 zł. i raz 100 zł. Ze Stawu Noakowskiego i z Lipiny Starej – po 150 zł.. Po 100 zł. – z Majdanu Wielkiego, z Krynic, z Kalinowic, z Ulhówka i z Niemirówka. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Podklasztoru –(kolejny raz) 150 zł., z Zamościa (kolejny raz) – 100 zł., z Nowej Dęby – 100 zł. i z Zamościa 50 zł.
    2. Niech Matka Najświętsza wynagrodzi ofiarodawcom i ich rodzinom. Trwają prace przy dachu dzwonnicy klasztoru. W tym tygodniu udało się rozpocząć układanie dachówki i obicia blachą miedzianą. Trwają też prace na elewacji dzwonnicy od strony wirydarza. W Starej Gminie zalano strop i trwają prace przygotowawcze na strychu pod konstrukcję dachu.
    3. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł. U Siostry Jadwigi jest sierpniowy numer miesięcznika „Egzorcysta” o leczeniu paranormalnym, jak też wiele ciekawych książek i pamiątek z Krasnobrodu.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej