OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.02.2019 r.

1. Z racji I-ej Niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Po tej modlitwie spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

1. Jutro wspominamy św. Błażeja, patrona od bólu gardła. Po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00 będzie specjalne błogosławieństwo.
  2. We wtorek wspominamy św. Agatę – dziewicę i męczennicę. Po Mszach św. pobłogosławimy chleb, sól i wodę. W Zamościu w parafii św. Michała odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych.
  3. W środę wspomnienie śś. Pawła Miki i Towarzyszy.
  4. W środę też po Mszy św. wieczorowej w Sali spotkań odbędzie się spotkanie członków Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
  5. Wypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Akta spisujemy w ciągu tygodnia – w godz. 8.30 – 10.00 i 17.00 – 18.00. Spowiedź św. dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy św. o godz. 17.00. Po Mszy św. konferencja chrzcielna. Następny termin chrztu św. – 10 marca.
  2. Taca z przyszłej przeznaczona będzie na WSD naszej Diecezji.

1. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 5 zł oraz nowy numer miesięcznika „Nasza Arka” na miesiąc luty w cenie 4 zł.
  2. Burmistrz Krasnobrodu oraz Światowy Związek Armii Krajowej – Okręg w Zamościu serdecznie zapraszają na uroczystość patriotyczną upamiętniającą 76 rocznicę bitwy stoczonej 4 lutego 1943 roku przez oddziały AK z Niemcami pod Lasowcami. Uroczystość rozpocznie się jutro o godz. 10.45 pod pomnikiem poległych mieszkańców i Żołnierzy AK w Lasowcach.
  3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.