OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2022

1. Msze święte sprawujemy o 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00.
    2. W kościele zasłaniamy wszystkie krzyże, skupimy się na rozważaniu Męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Apel ten kieruję zwłaszcza do tych, którzy jeszcze w tym roku nie uczestniczyli w tych pięknych nabożeństwach.
    3. O 8.45 i po Mszy św. o 12.00 Gorzkie Żale.

1. Zapraszamy na Krąg Biblijny w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej do Domu Pielgrzyma.
    2. W tym tygodniu wypada I czwartek. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, a potem spotkanie dla mężczyzn w Domu Pielgrzyma.
    3. Grzegorz zaprasza pary i małżeństwa na spotkanie też w czwartek po Mszy św. wieczornej do Domu Pielgrzyma. Porady prawne we wtorek po Mszy św.
    4. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego. Drogę Krzyżową będzie prowadziła wspólnota Krasnobrodzki Gospel.

III. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa

1. Podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy palmy, które będą przypominały gałązki słane pod stopy wjeżdżającego do Jerozolimy Chrystusa – Mesjasza.

1. Ofiary na remont Sanktuarium: z Hamerni i z Krakowa – po 1000 zł., z Krasnobrodu – raz 500 zł. i raz 200 zł., z Sitańca – 500 zł., ze Skokówki i z Tomaszowa – po 300 zł., z Majdanu Wielkiego, z z Cieszanowa i z Tomaszowa – po 200 zł. i od chorych – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa – 500 zł., z Krasnobrodu i z Huty Dzierążyńskiej – po 300 zł. i z Łukowej – 100 zł. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożono ofiary: KŻR Danuty Rajtak z Dominikanówki – 200 zł., KŻR pani Danuty Łyta z Podklasztoru – 200 zł., od Wspólnoty Galilea – 150 zł. oraz raz 100 zł., raz 50 zł. i raz 20 zł. Składamy serdeczne podziękowanie za każdy dar serca.
    2. Trwają intensywne prace na podwórku i w klasztorze na parterze przy kładzeniu wszelkich instalacji i zalewaniu tzw. Chudym betonem.
    3. Do nabycia prasa katolicka Niedziela w cenie 8 zł.
    4. Program odwiedzin chorych: od godz. 16.00 w poniedziałek – Wólka Husińska, we wtorek – Majdan Mały i Majdan Wielki, we środę Dominikanówka, Klocówka, Kol. Partyzantów i Zaboreczno oraz Hutków, w sobotę od godz. 9.00 – Krasnobród, Nowa Wieś i Zielone. Tam gdzie są czynne kaplice, spowiedź odbywa się w kaplicy, a tych którzy nie mogą do niej przybyć odwiedzamy w domu. Chorych zgłaszamy w zakrystii podając ich dokładny adres zamieszkania.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.