OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.05.2019 r.

1. Dziękujemy diakonowi Arturowi Juszczakowi za wygłoszone Słowo Boże, a wam wszystkim za ofiary złożone na tacę na WSD naszej diecezji.
  2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego rozpoczyna XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi”.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w Sanktuarium o godz. 17.30. Kontynuujmy śpiew Litanii przy figurach i krzyżach przydrożnych.
    2. W liturgii Kościoła obchodzimy jutro święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów, a w środę św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski,
    3. Pierwsza próba dzieci przed I Komunią św. będzie we wtorek o godz. 16.00.
    4. Spotkanie członków Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy chętnych.
    5. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do naszego Sanktuarium w Krasnobrodzie będzie w najbliższą sobotę od godz. 10.00.
    6. Próba scholi dziecięcej będzie o godz. 10.00.

III. W przyszłą niedzielę

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca kwartalne dni modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele.
    2. W Majdanie Małym uroczysty Odpust ku czci św. Izydora Oracza. Spowiedź dla mieszkańców MM w sobotę o godz. 19.00. A w Topulczy – Pielgrzymka Rolników.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium: Aleksander z Krasnobrodu – 200 zł., bezimiennie z Krasnobrodu: raz 500 zł., 3 razy po 200 zł. i raz 100 zł. Z Norwegii 250 zł. i na konto parafii wpłynęły ofiary z Tomaszowa Lubelskiego – 2000 zł. i z Kalinowic k. Zamościa – 2000 zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełne zrozumienie sprawy remontu Sanktuarium naszej Pani Krasnobrodzkiej. Prosimy też o modlitwę, by wszystko poszło dobrze. Obecnie pod dachem klasztoru przygotowywane jest zbrojenie pod wieniec żelbetowy na murach, no i konstrukcja drewniana pod wieżyczkę na kościele.
    2. Trzecia transza żywności dla tych, którzy już z tego korzystali, będzie wydawana w świetlicy OSP w Majdanie Wielkim w sobotę – 11 maja w godz. 8.00 do 18.00.
    3. Dzienny Dom Senior Plus w Krasnobrodzie serdecznie zaprasza osoby nieaktywne zawodowo w wieku 60 Plus na dzień otwarty w piątek – 10 maja na godz. 11.00 przy ul. Sanatoryjnej 34 na Podzamku.
    4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł., a u Siostry Jadwigi jest numer „Egzorcysty” o proroctwach o naszej Ojczyźnie.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej