OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.07.2020 R.

I. W dniu dzisiejszym:

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na WSD naszej diecezji. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.
  2. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.
  3. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Klocówki.
  4. W Majdanie Małym będzie Msza św. o godz. 12.00 w intencji wysiedlonych w czasie II Wojny Światowej

II. W tym tygodniu:

  1. Msze św. w dni powszednie w okresie wakacyjnym odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00.

III. W przyszłą niedzielę:

  1. O godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy św. wieczorowej, a po niej konferencja chrzcielna. Następny termin 9 sierpnia.

IV. Inne:

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: bezimiennie ze Świdnika – 2000 zł., rodzina z Majdanu Wielkiego – 1000 zł., z Nowej Wsi – 1000 zł., od Rodzinnej Grupy Modlitewnej p.w. św. Rodziny z Terebinia – 1000 zł., z Zamościa – 500 zł., KŻR Andrzeja Górnika z WH – 200 zł., z Zamościa, z Tomaszowa i MW po 200 zł., z Krasnobrodu – 4 razy po 100 zł. i z Nowej Wsi – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja – 1500 zł., z Kalinowic – 1000 zł., z Siemianowic Śląskich – 250 zł., z Zamościa – 2 razy po 200 zł., raz 100 zł. i raz 10 zł. i z Nowej Wsi – 50 zł. Niech Pani Jagodna wyprasza ofiarodawcom wszelkie potrzebne łaski.
  2. Trwają prace przy dachu wieżyczki nad dzwonnicą, przy elewacji od strony wirydarza, spinane są stropy na korytarzach I piętra oraz przy starej gminie. Została pięknie odnowiona figura Matki Bożej Niepokalanej na cmentarzu przykościelnym.
  3. Dziękuję serdecznie paniom z Leśnej, Sosnowej, Modrzewiowej, Świerkowej za posprzątanie całego obiektu Sanktuarium po uroczystościach odpustowych.
  4. Do nabycia prasa katolicka – „Niedziela” w cenie 6 zł.
  5. Strażacy z naszej gminy zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Krasnobród o jak najliczniejszy udział w wyborach prezydenckich. Ogłoszono bowiem konkurs, iż jeśli w gminie frekwencja w wyborach przekroczy 70%, to ta gmina otrzyma za darmo wóz strażacki warty prawie milion zł. Taki nowy wóz służyłby wszystkim.
  6. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.

Przeczytaj także...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.