OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.07.2020 R.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na WSD naszej diecezji. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii.
    2. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.
    3. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Klocówki.
    4. W Majdanie Małym będzie Msza św. o godz. 12.00 w intencji wysiedlonych w czasie II Wojny Światowej

II. W tym tygodniu:

1. Msze św. w dni powszednie w okresie wakacyjnym odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00.

III. W przyszłą niedzielę:

1. O godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy św. wieczorowej, a po niej konferencja chrzcielna. Następny termin 9 sierpnia.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: bezimiennie ze Świdnika – 2000 zł., rodzina z Majdanu Wielkiego – 1000 zł., z Nowej Wsi – 1000 zł., od Rodzinnej Grupy Modlitewnej p.w. św. Rodziny z Terebinia – 1000 zł., z Zamościa – 500 zł., KŻR Andrzeja Górnika z WH – 200 zł., z Zamościa, z Tomaszowa i MW po 200 zł., z Krasnobrodu – 4 razy po 100 zł. i z Nowej Wsi – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja – 1500 zł., z Kalinowic – 1000 zł., z Siemianowic Śląskich – 250 zł., z Zamościa – 2 razy po 200 zł., raz 100 zł. i raz 10 zł. i z Nowej Wsi – 50 zł. Niech Pani Jagodna wyprasza ofiarodawcom wszelkie potrzebne łaski.
    2. Trwają prace przy dachu wieżyczki nad dzwonnicą, przy elewacji od strony wirydarza, spinane są stropy na korytarzach I piętra oraz przy starej gminie. Została pięknie odnowiona figura Matki Bożej Niepokalanej na cmentarzu przykościelnym.
    3. Dziękuję serdecznie paniom z Leśnej, Sosnowej, Modrzewiowej, Świerkowej za posprzątanie całego obiektu Sanktuarium po uroczystościach odpustowych.
    4. Do nabycia prasa katolicka – „Niedziela” w cenie 6 zł.
    5. Strażacy z naszej gminy zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Krasnobród o jak najliczniejszy udział w wyborach prezydenckich. Ogłoszono bowiem konkurs, iż jeśli w gminie frekwencja w wyborach przekroczy 70%, to ta gmina otrzyma za darmo wóz strażacki warty prawie milion zł. Taki nowy wóz służyłby wszystkim.
    6. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.