OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.02.2022

1. Z racji I-ej Niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    2. Po tej modlitwie, będzie zebranie dla rodziców dzieci I komunijnych.

1. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić znajomość Pisma św. na spotkanie Kręgu Biblijnego, które będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej w Domu Pielgrzyma.
    2. Mężczyzn zapraszamy na spotkanie wspólnoty Galilea w środę po Mszy św. wieczornej w Domu Pielgrzyma.
    3. W czwartek wspominamy św. Scholastykę, w piątek – 11 lutego – NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszym Sanktuarium Mszę Świętą w intencji chorych połączoną z sakramentem namaszczeniem chorych będziemy sprawowali o godz. 9.00. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni!

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. Spowiedź św. dla rodziców i chrzestnych w sobotę na Mszy św. o godz. 17.00. Po Mszy św. konferencja chrzcielna. Następny termin chrztu św. – 13 marca.
    2. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: bezimiennie spod Hrebennego – 1200 zł., ze Stalowej Woli – 1000 zł., od pewnej wspólnoty – 770 zł., z Krasnobrodu – 500 zł., z Majdanu Wielkiego – 300 zł, z Kolonii Niemirówek – 200 zł., z Zielonego – 150 zł. I po 100 zł. – dwa razy z Tomaszowa oraz raz z Tereszpola, z Majdanu Sopockiego i z Łabuń. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Norwegii jako dziesięcina – 1050 zł., z Zamościa – raz 1000 zł., raz 100 zł. i raz 20 zł., z Krasnobrodu – raz 300 zł. i raz 200 zł., z Tomaszowa – 150 zł., z Dereźni Solskiej – 100 zł. i z Sosnowca 50 zł. Niech Bóg przez wstawiennictwo Matki Krasnobrodzkiej błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
    2. Trwają intensywne prace ziemne na podwórku. Położone są już w części korytarza klasztoru kanalizacja i przewody. Rozpoczęliśmy zalewanie tzw. chudym betonem. W tym tygodniu mieliśmy spotkanie z konserwatorem zabytków w sprawie zagospodarowania m.in. podwórka.
    3. W dniach 19 – 23 kwietnia planowana jest autokarowa pielgrzymka po sanktuariach Dolnego Śląska. Zapisy w zakrystii
    4. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 8 zł.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.