OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.03.2022

1. O godz. 8.45 oraz po Sumie. Gorzkie Żale. Z racji I-niedzieli miesiąca także po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc marzec.

1. W czwartek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością św. Józefa.
    2. W piątek o 16.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

1. Po każdej Mszy św. zbiórka na Krajowy Fundusz Misyjny. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Legion Maryi i członków Kręgu Biblijnego.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium, ten Dom Matki Bożej: bezimienna z Szozdów – 1000 zł., z Podklasztoru – raz 500 zł. i raz 400 zł., z Tomaszowa – raz 300 zł. i i dwa razy po 100 zł., z Majdanu Wielkiego – 200 zł., z Krasnobrodu – raz 200 zł. i raz 100 zł., z Komarowa – 200 zł. i po 100 zł. – z Kaczórek, z Lubaczowa, z Tarnawatki i dwa razy z Zamościa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – 300 zł., po 100 zł. – z Dereźni Solskiej, z Kolonii Partyzantów i z Zamościa oraz 50 zł. z Sosnowca. Niech Matka Boska Krasnobrodzka wyprasza wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom potrzebne łaski.
    2. Trwają prace przy kładzeniu ogrzewania podłogowego w części klasztoru. Trwają też prace podwórku. Skuwamy też tynk na klasztorze od strony ulicy. Udało się też zamontować kilka okien aluminiowych w kościele.
    3. Zachęcamy do głębokiego przeżywania okresu Wielkiego Postu poprzez udział w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale oraz przez osobiste umartwienia i specjalne postanowienia. Niech jednym z postanowień będzie sięgnięcie po prasę katolicką i dobrą książkę.
    4. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu” oraz za udział w Drodze Krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji można uzyskać odpust zupełny.
    5. Zapraszamy mężczyzn na spotkanie w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
    6. Rekolekcje Wielkopostne o Całunie Turyńskim rozpoczną się w sobotę 26 marca przed IV niedzielę Wielkiego Postu, a poprowadzić je Ks. Zbigniew Dudek – Paulista.
    7. Ogłoszenie o odbiorze żywności.
    8. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.