OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.06.2021 R.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Drogą Krzyżową o godz. 11.15 rozpocznie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich. O godz. 12.00 będzie Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca, a potem procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Dominikanówki.
    2. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć dar serca w ramach tzw. Kampanii Kilometry Dobra organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością.

II. W tym tygodniu:

1. Nabożeństwa czerwcowe w Sanktuarium odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy.
    2. Oktawa Bożego Ciała będzie obchodzona w Sanktuarium i w Łuszczaczu o godz. 18.00. Zapraszamy. Procesję po Kalwarii obsługują strażacy z Majdanu Wielkiego. Prosimy też o posprzątanie przy stacjach Drogi Krzyżowej.
    3. Próba generalna przed bierzmowaniem będzie we wtorek i w środę o godz. 16.00. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków, rodziców i chrzestnych oraz rodziny i przyjaciół będzie w sobotę. Będzie też obrzęd poświęcenia i wręczenia krzyży.

III. W przyszłą niedzielę:

1. Nasza parafia przeżywać będzie Wizytację Biskupią. Będziemy gościli Pasterza Diecezji – biskupa Mariana Rojka. Program będzie następujący: o godz. 8.00 ks. Biskup będzie w Dominikanówce, o 9.30 w Majdanie Wielkim, o 11.00 w Hutkowie, o 16.00 w Wólce Husińskiej i o godz. 18.00 udzieli w Sanktuarium sakramentu bierzmowania. Msze św. w Łuszczaczu i w Majdanie Małym będą jak zawsze w swoich godzinach. Drugi termin Wizytacji będzie 4 lipca br.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu Świętego. Akty Chrztu spisujemy od środy do soboty w godzinach pracy kancelarii parafialnej. Konferencja dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.
    3. Po Sumie modlitewne Spotkanie Legionu Maryi.
    4. Z racji 13 dnia miesiąca odbędzie się Msza św. przy Kaplicy na Wodzie o godz. 18.00. Po Mszy św. będzie Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium i prace prowadzone w parafii: rodzice dzieci I komunijnych złożyli jako dar ołtarza – 4000 zł., ponadto bezimiennie z Tomaszowa – 1000 zł., z Biłgoraja – 600 zł., z Lublina – 500 zł. i 200 zł., z Kalinowic – 300 zł., z Krasnobrodu i z Łabuń po 200 zł. i z Kosobud – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – 100 zł., z Sosnowca – 50 zł. i z Zamościa – 100 zł., 50 zł., 25 zł. i 20 zł. Niech Matka Krasnobrodzka wynagrodzi.
    2. W dniach 20 – 27 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Medżugorje. Jest jeszcze kilka miejsc.
    3. W ramach przygotowania do odpustu M.B. Jagodnej zapraszamy do sprzątania terenu przy kościele, lepienia pierogów i pieczenia ciast.
    4. Do nabycia prasa katolicka: tygodnik Niedziela w cenie 6 zł. U S. Jadwigi jest czerwcowy nr „Egzorcysty”.
    5. Modlitwa do Pani Roztocza.