OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.09.2020 R.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na WSD naszej diecezji. Dziękujemy klerykowi Markowi za ich zebranie.
    2. Z racji I-ej niedzieli m-ca w Sanktuarium po Sumie procesja eucharystyczna, którą obsługuje OSP z Majdanu Małego. W kościołach filialnych adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja. Na Odpust 8 września zapraszamy strażaków z Hutkowa.

II. W tym tygodniu:

1. Jutro kolejne spotkanie dla uczestników Seminarium Odnowy Wiary i wszystkich, którzy chcą pogłębiać formację chrześcijańską.
    2. We wtorek: Odpust Narodzenia N.M.P. Kazania na wszystkich Mszach św. będzie głosił Dominik Chmielewski – Salezjanin. Po Mszy św. o godz. 18.00 ks. Dominik poprowadzi Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Odpust obsługują strażacy z Majdanu Małego.

III. W przyszłą niedzielę:

1. Odbędą się u nas Dożynki Diecezjalno-Gminne. Przewodniczyć im będzie Ks. Bp Mariusz Leszczyński. Bardzo prosimy, by także mieszkańcy wiosek naszej parafii przygotowali wieńce dożynkowe. Z racji pandemii koronawirusa nie będzie korowodu dożynkowego. Delegacje z wieńcami gromadzą się od razu na placu przykościelnym o godz. 11.15. o 11.300 koncert naszych „Wójtowian”. O 12.00 uroczysta Msza św. Procesję obsługują strażacy z Zielonego.

W dniu dożynek w kościele parafialnym pozostałe Msze św. odprawimy w godzinach tradycyjnych z tym że o godz. 10.30 Msza św. chrzcielna recytowana i bez kazania.

1. W przyszłą niedzielę z racji 13 dnia miesiąca będzie Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie przy Kaplicy na Wodzie o godz. 18.00. Zapraszamy.

1. Bóg zapłać za szczodrość waszych serc i ofiary złożone na remont Sanktuarium: bezimienna z Irlandii – 1000 zł., z Krasnobrodu –500 zł. i 100 zł., z Majdanu Wielkiego – 400 zł. i 100 zł., z Niemiec – 200 zł. i po 100 zł. z Łabuń, z Józefowa, z ze Szczebrzeszyna, z Biłgoraja i z Tomaszowa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Zamościa 200 zł. i 60 zł. i z Sosnowca – 50 zł.
    2. Powoli kończymy prace przy dachu w budynku po starej gminie. Trwają prace wewnątrz. No i trwają prace przy dachu i przy elewacji dzwonnicy. Oddaliśmy też do konserwacji figury sprzed klasztoru.
    3. Do nabycia prasa katolicka Niedziela w cenie 6 zł. W sklepiku na końcu korytarza są nowe numery „Egzorcysty”. Temat numeru – Uzależnieni od smartfonów. Polecamy ten numer zwłaszcza rodzicom.
    4. W dniach 11 – 12 września organizowana jest pielgrzymka Legionu Maryi do Częstochowy. Wyjazd 11 września o godz. 13.00 z podwórza kościoła. Powrót 12 września w godzinach wieczornych. Koszt z noclegiem – 140 zł.. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy legionistów i sympatyków legionu oraz wszystkich chętnych.
    5. W dniach od 5 do 11 października organizowana jest pielgrzymka do Medżugorje.
    6. Modlitwa do Pani Roztocza.