OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.11.2022

1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium i w kościołach dojazdowych wystawienie Najświętszego Sakramentu i zawierzenie się Sercu Jezusowemu oraz zmiana tajemnic różańcowych.

1. W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – „Matki i Głowy wszystkich kościołów Miasta i Świata”. Módlmy się szczególnie za Ojca Świętego Franciszka.
    2. 11 listopada rozpoczynamy Nowennę przed 6. Rocznicą Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna będzie po Mszy św. wieczornej.
    3. W piątek 104 rocznica Odzyskania Niepodległości. O godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Ojczyzny. Poprzedzona programem patriotycznym w wykonaniu uczniów ZS w Krasnobrodzie. Po Mszy św. przemarsz pod pomnik 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Program dalszych uroczystości na plakatach. Burmistrz Krasnobrodu, Pracownicy KDK i ks. Proboszcz serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tych uroczystościach.
    4. Różaniec wypominkowy za zmarłych jest codziennie o godz. 16.20.

III. W przyszła niedzielę:

1. Obchodzimy również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Także tego dnia będziemy obchodzić ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu św. Następny termin chrztu św. – 11 grudnia.
    3. O godz. 18.00 odbędzie się koncert pod tytułem: „Bądź z nami w każdy czas…”.. Wystąpią dzieci i młodzież z Akademii Wokalnej pani Magdaleny Stopa i młodzież z Józefowa.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na remont naszego Sanktuarium: z Białowoli – 500 zł., z Bożego Daru – 400 zł., z Podklasztoru – 300 zł. i 200 zł., bezimiennie – 200 zł. i 100 zł. oraz z Krasnobrodu, z Poznania, z Kaczórek i z Suchowoli – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja – 1000 zł., z Hubala – 1000 zł., z Łabuń 200 zł., Z Krasnobrodu, z Niemirówka i z Zamościa – po 100 zł. oraz z Częstochowy i z Sosnowca – po 50 zł. Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom. Niech Matka Boska Krasnobrodzka wyprasza im wszelkie potrzebne łaski.
    2. Trwają prace końcowe przy elewacji klasztoru i muru od strony wjazdu na podwórko, wykonywane są cokoliki wokół klasztoru i przy Domu Sióstr. Przygotowywane są korytarze na piętrze pod wylewkę tzw. Chudym betonem.
    3. Gratulujemy naszym ministrantom i lektorom, którzy w eliminacjach dekanalnych w piłkę nożną zajęli dwa pierwsze i raz drugie miejsce.
    4. Spotkanie formacyjne dla małżeństwa w czwartek, a konferencja dla rodziców chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczornej. Nauki przedmałżeńskie w sobotę o godz. 15.30. Zainteresowani zaś grupą wsparcia dla dorosłych dzieci alkoholików niech zgłoszą się do ks. Grzegorza.
    5. Do nabycia tygodnik Katolicki „Niedziela” w cenie 10 zł. oraz kalendarze rolnicze książkowe i kalendarze ścienne, także nasze krasnobrodzkie.
    6. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej: