OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.02.2021 R.

1. Z racji I-ej Niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Członkowie Legionu Maryi w naszej parafii pragną poinformować i zachęcić do słuchania audycji w Radio Maryja. Audycja odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18.15. W ramach rozmów niedokończonych będzie mowa o setnej rocznicy powstania Legionu Maryi.
    2. Święto Matki Bożej z Lourdes – 11 lutego – łączymy z obchodami XXIX Światowego Dnia Chorego. W naszym Sanktuarium Mszę Świętą w intencji chorych połączoną z sakramentem namaszczeniem chorych będziemy sprawowali o godz. 9.00. Przypominamy jednak, że z racji trwającej pandemii koronawirusa winniśmy zachować wszelkie przepisy sanitarne.

1. Taca na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. W sobotę po Mszy św. o godz. 17.00 konferencja chrzcielna a po niej spisanie aktów w kancelarii p. Organisty. Następny termin chrztu św. – 13 marca.

1. Bóg zapłać za ofiary na remont Sanktuarium i prace w budynku starej gminy: bezimiennie z Tomaszowa – 300 zł., z Spod Chełma – 250 zł., po 100 zł. z Hutkowa, z Zamościa i z Chełma. i 50 zł. z Zamościa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa Lubelskiego – 1800 zł., z Biłgoraja – 1500 zł., z Kolonii Suchowoli – 500 zł., po 100 zł. z Zamościa, z Krakowa i z Ostrołęki oraz 50 zł. – z Sosnowca. Niech Niepokalana wyprasza wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom wszelkie potrzebne łaski.
    2. Pragnę zaprosić wszystkich członków Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej na spotkanie w najbliższy wtorek na godz. 18.30.
    3. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    4. Burmistrz Krasnobrodu informuje, że w Krasnobrodzkim Domu Kultury w dniach od 9 do 11 lutego 2021 r. w godzinach 8.00 do 16.00 będą do odebrania nakazy płatnicze na rok 2021 dla miejscowości: Nowa Wieś, Krasnobród oraz osiedli: Podzamek i Podklasztor.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.