OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.08.2021 R.

1. Uroczyste udzielanie chrztu św. na Mszy św. o godz. 10.30.
    2. W Dominikanówce o godz. 12.00 uroczysty odpust ku czci św. Dominika.

1. W poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy. We wtorek – św. Wawrzyńca, w środę – św. Klary, w sobotę – św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
    2. W piątek z racji 13-go dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie do kaplicy na wodzie. Początek o godz. 18.00. O ile nie będzie padało.

III. W przyszłą niedzielę

1. Uroczystość Wniebowzięcia NMP – w naszej parafii uroczysty odpust Matki Boskiej Zielnej. Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Po Sumie procesja eucharystyczna, którą obsługują strażacy z Wólki Husińskiej. Po procesji poświęcenie ziół, owoców i dewocjonaliów. Zapraszamy obsługujących procesję, chór i orkiestrę oraz dzieci do sypania kwiatków. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Piotr Jakubiak, nasz dawny wikariusz. W tym dniu nie będzie Mszy św. w Łuszczaczu.
    2. Sprzątanie Sanktuarium i otoczenia po odpuście w poniedziałek. Bardzo prosimy o to mieszkańców Zielonego. Prace rozpoczynamy o godz. 7.30. Przynosimy wiadra i ścierki.
    3. Taca z przyszłej niedzieli z racji trzeciej niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na remont Sanktuarium.

1. Ofiary na Sanktuarium: Bezimiennie z Biłgoraja 400zł. i z Krasnobrodu – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – 200 zł. i 150 zł., z Zamościa – 100 zł. i z Sosnowca – 50 zł. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za każdy gest dobroci. Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza potrzebne łaski.
    2. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu – starajmy się podjąć w tym czasie dobre postanowienia.
    3. Pragniemy też poinformować, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Medżugorje od 17 do 23 sierpnia, jak też od 16 do 21 sierpnia na pielgrzymkę po Sanktuariach Dolnego Śląska. Informacje i zapisy w zakrystii.
    4. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    5. Ogłoszenie Burmistrza Krasnobrodu.
    6. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.