OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.07.2022

1. Dziękujemy ks. Pawłowi Staniaszkowi, który pracuje na Ukrainie w Pierwomajsku za obecność i głoszone słowo. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć dar na wspomożenie tamtejszej wspólnoty.
    2. XV niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus.
    3. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu św. Następny termin – 14 sierpnia.
    4. Zapraszamy dziś na godz. 17.30 na uroczyste nieszpory niedzielne.

1. Msze św. w dni powszednie odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00.
    2. W środę 13 lipca – Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie będzie przy Kaplicy na Wodzie o godz. 18.00.
    3. W sobotę 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel inaczej Matki Boskiej Szkaplerznej – odpusty
      w Nabrożu i w Tomaszowie Lubelskim. W Nabrożu Pielgrzymka Sołtysów, a w Tomaszowie Lubelskim Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin.

1. Msza św. w intencji mieszkańców ul Lelewela będzie sprawowana o godz. 12.00.
    2. W Dominikanówce odbędą się uroczystości poświęcone pamięci żołnierzy 2 Pułku Strzelców Konnych. Święto pułku rozpocznie się od Mszy Świętej Polowej o godzinie 15.00.
    3. Pierwszy w tym roku Koncert organowy rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Gościć będziemy pana prof. Andrzeja Chorosińskiego. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
    4. Taca z racji trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na remont Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: mieszkańcy ul Lelewela – 1130 zł., mieszkańcy ul. 200., ze Świdnika – 1000 zł., z Majdanu Małego – 800 zł., z Krasnegostawu i z Zamościa – po 400 zł., z Kaczórek i z Rudnika – po 300 zł., z Lublina i z Krasnobrodu – po 200 zł., z Kaczórek, z Krasnobrodu, z Lublina i z Zamościa – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: dziesięcina z Norwegii – raz 2700 zł. i raz 1400 zł., z Hutek – 2000 zł., z Suchowoli Kolonii – 500 zł., z Poznania – 300 zł., z Krasnobrodu – dwa razy po 200 zł. i raz 100 zł., z Katowic i z Malic – po 200 zł., z Dereźni Solskiej i z Zamościa – po 100 zł., z Łukowa i z Sosnowca – po 50 zł. i z Zamościa – 20 zł. Niech Pani Jagodna wyprasza ofiarodawcom potrzebne łaski.
    2. Trwają prace przy elewacjach od strony ogrodu, od ulicy i stawiamy rusztowania w wirydarzu. Kładzione są instalacje telekomunikacyjne i posadzka na korytarzach klasztoru.
    3. Jest do nabycia w zakrystii tygodnik katolicki „Niedziela”.
    4. Modlitwa do Pani Roztocza.