OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.01.2020 r.

1. W Majdanie Wielkim po Mszy św., a w Majdania Małym przed Mszą św. dzieci z tamtejszej Szkoły Podstawowej przedstawią przygotowane Jasełka. Serdecznie zapraszamy.
    2. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Następny termin 9 lutego.
    3. Z dniem dzisiejszym kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż zachowujemy zwyczaj śpiewania kolęd do święta Matki Bożej Gromnicznej.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek o godz. 17.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
  3. W piątek obchodzimy Dzień Judaizmu. Spróbujmy tego dnia szczególnie pochylić się nad Pismem Świętym, aby tam szukać wspólnych korzeni naszej wiary i uczyć się od Abrahama, jak bez reszty zaufać Panu Bogu.
  4. A od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy także nasze osobiste modlitwy.

1. Po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował w zakrystii składki członkowskie Towarzystwa Przyjaciół KUL.

1. Dziś kończymy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Od godz. 14.00 chcemy odwiedzić mieszkańców ulicy Leśnej 2 kapłanów i Sosnowej. Jeszcze raz dziękujemy za czas wspólnych spotkań, otwartość i życzliwość, modlitwę i tak obfite w tym roku dary serc. Niech Bóg wam wszystkim błogosławi.
    2. Pierwsze zabranie nowej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się w piątek – 17 stycznia o godz. 19.00.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.