OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05.2019 r.

1. Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  2. Odpust ku czci św. Izydora Oracza w Majdanie Małym o godz. 12.00.

1. W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Macieja Apostoła, a w czwartek – św. Andrzeja Bobolę.
    2. Jutro z racji 13 dnia miesiąca będzie Msza św., a po niej Nabożeństwo Fatimskie przy Kaplicy na Wodzie. Zapraszamy na nią szczególnie rodziców z Róż Różańcowych modlących się za swoje dzieci.
    3. Spotkania kandydatów do bierzmowania będą w poniedziałek i w środę o godz. 16.30.
    4. Spotkania dzieci przed I Komunią św. we wtorek o godz. 16.00.
    5. Spotkanie dzieci klas IV przed Komunią Rocznicową w czwartek o godz. 16.00. Spowiedź przed Komunią Rocznicową dla dzieci, ich rodziców i rodzin w piątek o godz. 17.00.
    6. W tym miesiącu w najbliższy czwartek Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie poprowadzi Zygmunt Szczepański z grupą Odnowy w Duchu świętym z Magdalenki k. Warszawy. Msza sw. rozpocznie się o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    7. Kolejne warsztaty z O. Adrianem Lorysiem będą w sobotę od godz. 8.00 w Domu Pielgrzyma. Szczegóły na stronie parafii i na plakatach.

1. Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu maju, dlatego taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z remontem Sanktuarium. P. Mieczysław Komisarczuk będzie zbierał składki od członków TP KUL.
    2. Zapraszamy na wieczór chwały, który rozpocznie się o godz. 16.00

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: bezimiennie z Tomaszowa Lub. – 500 zł., z Podklasztoru – 400 zł., Weronika z Rudy Śląskiej – 200 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina kolejny raz od tej samej osoby – 1000 zł., z parafii Suchowola – 500 zł., i z Krasnobrodu – 150 i 50 zł. W tym tygodniu trwały prace przy żebrowaniu wieńca żelbetowego na strychu i przygotowanie do wciągnięcia na górę konstrukcji wieżyczki na kościół.
    2. Przed ołtarzem stoją dwa dzwony. Jeden pochodzi z roku 1754 i został oczyszczony z ofiary rodziców dzieci pierwszokomunijnych, a drugi – nowy, o imieniu: św. Józef, został ufundowany przez rodzinę z naszej parafii. Waży ok. 350 kg. i będzie poświęcony pod koniec maja, gdy będziemy gościli biskupa Jana Śrutwę.
    3. Wczoraj dokonaliśmy przecinki drzew na Kalwarii. Wielkie „Bóg zapłać” składamy pracownikom leśnym i strażakom, którzy się setnie przy tym napracowali. Serdeczne podziękowanie składamy też osobie, która ufundowała posiłek dla pracujących. Niech Bóg wszystkim błogosławi.
    4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł.
    5. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Radecznicy w dniu 25 maja.
    6. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej w intencji Ojczyzny