OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.07.2020 R.

1. Dziś druga tura wyborów na prezydenta Polski. Przypominamy apel naszych strażaków, którzy zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Krasnobród o jak najliczniejszy udział w wyborach prezydenckich. Ogłoszono bowiem konkurs, iż jeśli w gminie frekwencja w wyborach przekroczy 70%, to ta gmina otrzyma za darmo wóz strażacki warty prawie milion zł. Taki nowy wóz służyłby wszystkim.
    2. Pozdrawiamy wszystkich wypoczywających w Krasnobrodzie i na Roztoczu.

1. Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie będą jutro o godz. 18.00 przy Kaplicy na Wodzie. Zapraszamy. Gdyby padało wszystko będzie w Sanktuarium.
    2. Jutro też kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary.
    3. W czwartek 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel inaczej Matki Boskiej Szkaplerznej – odpusty w Nabrożu i Tomaszowie Lubelskim.
    4. W czwartek także o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św., a po niej  modlitwa o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    5. Spowiedź dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św., ich rodziców, rodziców chrzestnych rodzeństwa i rodzin będzie w sobotę o godz. 9.00

1. Na Mszy św. o godz. 12.00 będzie I Komunia dzieci naszej parafii. Musimy zachować wszystkie zasady związane z pandemią koronawirusa. Rodzice prosili nas, by jak najwięcej miejsca w kościele im zarezerwować.
    2. Ofiary składane na tacę z racji III niedzieli miesiąca będą przeznaczone w sposób szczególny na remont naszego Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na remont Sanktuarium: bezimiennie z Krasnobrodu: raz 600 zł. i raz 200 zł., z Huty Dzierążyńskiej – 400 zł., z Krakowa – 400 zł., po 200 zł. – z Łuszczacza i z Zamościa oraz po 100 zł. – z Niemirówka, Hedwiżyna, z Horoszczyc, z Cieszyna, z Turowca, z Zamościa, z Tomaszowa i z Rzeszowa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Hutkowa – 5000 zł., z Lublina – 1000 zł. i 100 zł., z Warszawy – 500 zł., z Zamościa – 300 zł., z Krasnobrodu – 150 zł. i 50 zł., z Sosnowca i z Nowej Wsi po 50 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za zrozumienie i dzielenie się darami serca. Wierzę głęboko, że Matka Boża odwdzięczy się dobrodziejom Jej domu. A prace trwają przy wieżyczce i elewacji dzwonnicy oraz na korytarzach jak też przy Starej gminie.
    2. Jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” w cenie 6 zł. Numer o zagrożeniach duchowych. U s. Jadwigi jest lipcowy numer „Egzorcysty”. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza w intencji wyborów prezydenckich.