OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.02.2022

I. W dniu dzisiejszym

1. Witamy pośród nas ks. Dra Grzegorza Szubtarskiego, który będzie pełnił pośród nas posługę pomocy duszpasterskiej. Ks. Grzegorz pracuje też w Sądzie Biskupim w Zamościu. Zawierzajmy jego osobę naszej Pani Krasnobrodzkiej.
    2. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

1. Jutro, 14 lutego, święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
    2. W czwartek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.

1. Jak Bóg pozwoli kazania będzie głosił O. Prof. Andrzej Derdziuk Kapucyn.
    2. Taca z przyszłej, trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na remont

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium: rodzina z Norwegii – 8200 zł., z Nowej Wsi – 1000 zł., z Szarowoli – 400 zł., z Lublina – dwa razy po 100 zł. i z Krasnobrodu – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: od tej samej rodziny z Norwegii jako dziesięcina – 1400 zł. oraz z Tarnowa – 1000 zł., z Lublina – 500 zł., z Biłgoraja i z Zamościa – po 300 zł. i z Krasnobrodu – 300 zł. i 100 zł. Niech Bóg przez Matkę Krasnobrodzką błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
    2. Trwają prace przy izolacji poziomej klasztoru od strony korytarzy, zalano już tzw. chudym betonem korytarz i boczne pomieszczenia przy zakrystii. No i na ukończeniu są prace ziemne na podwórku.
    3. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela w cenie 8 zł.
    4. Zespół Szkól w Krasnobrodzie organizuje zbiórkę makulatury na misje, na budowę studni w Afryce. Makulaturę należy składać przy wejściu do przedszkola lub przy drzwiach oddziału do końca marca. Prosi się o powiązanie makulatury.
    5. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej: