OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.06.2021 R.

1. Nasza parafia przeżywa dziś kanoniczną wizytację Pasterza Diecezji bpa Mariana Rojka. Odwiedzi Dominikanówkę, Majdan Wielki, Hutków i Wólkę Husińską. O godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania 57 osobom. Wspierajmy naszego biskupa modlitwą.
    2. Na Mszy św. o 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu Św., następny termin to 11. lipca.
    3. Z racji 13 dnia miesiąca przy Kaplicy na Wodzie będzie Msza św. o godz. 18.00. Potem będzie Nabożeństwo Fatimskie.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie po Mszy św. o godz. 17.30.
    2. Przypominamy, że spotkania formacyjne Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca odbywają się w poniedziałki po Mszy św. wieczornej.
    3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
    4. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Już o godz. 17.00 będzie nabożeństwo w intencji zmarłych przodków. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.

1. O godz. 12.00 Suma odpustowa ku czci św. Brata Alberta w Majdanie Wielkim, w tym dniu nie ma Mszy św. w Dominikanówce i Majdanie Małym. Spowiedź święta dla mieszkańców Majdanu Wielkiego w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w tamtejszej kościele filialnym.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: z okolic Tomaszowa – bezimiennie – 2000 zł., z Majdanu Wielkiego – 1000 zł. i po 200 zł. – dwa razy z Krasnobrodu oraz Tarnowa, z Zamościa i ze Skokówki. Na konto Parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – 1000 zł., z Krasnobrodu – dwa razy po 200 zł. i z Biłgoraja – 100 zł. Ponadto za dwa medaliony – cegiełki na remont Sanktuarium – z Zamościa – 2000 zł.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.