OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.11.2022

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę. Przeznaczone są one na Wyższe Seminarium Duchowne.
    2. Obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
    3. Po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się koncert pod tytułem: „Bądź z nami w każdy czas…”. Wystąpią dzieci i młodzież z Akademii Wokalnej pani Magdaleny Stopa i młodzież z Józefowa.

1. Trwa Nowenna przed Rocznicą Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna będzie po Mszy św. wieczornej.
    2. Zapraszamy serdecznie do udziału w Seminarium Odnowy Wiary – jutro po Mszy św. o godz. 17.00.
    3. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o 17.00. Już o godz. 16.00 rozpocznie się modlitwa w intencji zmarłych przodków.
    4. W piątek, 18 listopada, Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu (1637).

1. Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to też doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu kończy się rok duszpasterski, zwany liturgicznym.
    2. Diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży odbędą się za tydzień w Hrubieszowie, w parafii Ducha Świętego. Początek o godz. 15.00.
    3. Z racji trzeciej niedzieli taca przeznaczona będzie na remont naszego Sanktuarium..

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone przy remoncie naszego Sanktuarium: z Krasnobrodu- 500 zł. i 200 zł., z Zielonego – 300 zł., z Łuszczacza – 200 zł., z Kolonii Partyzantów, z Wólki Husińskiej, z Zaborecznego i z Bortatycz – po 100 zł. i bezimiennie – 300 zł. i 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Łuszczacza jako dziesięcina – 1500 zł., z Lublina – 500 zł., z Krasnobrodu (kolejny raz od tych samych osób) – raz 300 zł., dwa razy po 200 zł. i raz 100 zł. Niech Bóg błogosławi wszystkim ofiarodawcom.
    2. Kończymy powoli elewacje. Został tylko mały kawałek od strony wjazdu na podwórko. Zostały jeszcze do zrobienia cokoliki. Ładnie prezentuje się fragment muru pokryty dachówką. Chcemy, by tak był pokryty cały mur ogrodzeniowy. Została pomalowana stara organistówka, czyli obecnie – Dom Sióstr. Wywieziono już połowę ziemi spod podłogi na pierwszym piętrze. Musimy przed zimą uszczelnić taras ołtarza polowego, gdyż przecieka. Pod nim znajduje się kotłownia.
    3. Bóg zapłać panom Kazimierzowi i Wacławowi Adamczukom za wywóz liści spod kościoła. Dziękuję też wszystkim, którzy te liście zgrabiali i przy kościele i przy Kaplicy na Wodzie.
    4. Do nabycia tygodnik Katolicki „Niedziela” w cenie 10 zł. Kalendarze książkowe rolników po 35 zł. i ścienne, nasze krasnobrodzkie oraz  kalendarze Katolickiego Radia Zamość.
    5. Modlitwa.