OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.07.2019 r.

1. Pozdrawiamy wszystkich wypoczywających w Krasnobrodzie i na Roztoczu.
    2. W miejscowości Dominikanówka o godz. 15.00 będzie Msza św. w intencji poległych ułanów, a po niej pokazy sprawności kawaleryjskich i wojskowa grochówka.
    3. A w naszym Sanktuarium pierwszy tego lata Koncert Organowy o godz. 17.00. Gościmy dziś p. Mateusza Rzewuskiego z Warszawy. Wstęp wolny. Zapraszamy.

1. We wtorek 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel inaczej Matki Boskiej Szkaplerznej – odpusty w Nabrożu i w Tomaszowie Lubelskim. W Tomaszowie 25 rocznica Koronacji Obrazu Matki Bożej i Pielgrzymka Rodzin.
    2. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.

1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Intencją obejmujemy wszystkie nie poświęcone dotąd pojazdy, niezależnie w którym miejscu są zaparkowane o ile taka będzie wola ich właścicieli. Przy okazji poświęcenia pojazdów będzie możliwość złożenia ofiar do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
    2. Katolickie Przymierze Mężczyzn zaprasza w przyszłą niedzielę na zjazd mężczyzn do Krasnobrodu. Rozpoczęcie o godz. 9.00 Mszą św. w Sanktuarium. W planie konferencje dla mężczyzn, spływ kajakowy, ognisko i męskie świętowanie.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium: Elżbieta z Warszawy – 120 zł., bezimienna z Łabuń – 200 zł., z Krasnobrodu i z Zamościa po 100 zł. Na konto parafii wpłynęła ofiara z Tomaszowa Lub. – 2000 zł., z Lublina 1000 zł., z Krasnobrodu – 150 Euro, 150 i 100 zł., z Sitańca – 100 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za zrozumienie i dzielenie się darami serca. Wierzę głęboko, że Matka Boża odwdzięczy się dobrodziejom Jej domu.
    2. Zapraszamy do udziału w Jerychu Różańcowym w naszej parafii w dniach 21 – 27 lipca. Jerycho zakończy się w sobotę 27 lipca Wieczorem Chwały, który poprowadzi O. Joseph Vadakkel z Indii.
    3. W dniach 19 – 20 sierpnia będą w naszej parafii rekolekcje z O. Johnem Bashobora.
    4. Są jeszcze wole miejsca na pielgrzymkę do Medżugorje w dniach 22 – 23 sierpnia.
    5. Jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” w cenie 5 zł. U s. Jadwigi jest lipcowy numer „Egzorcysty”. Temat numeru: „Antyewangelia sukcesu” i wiele ciekawych pozycji książkowych i pamiątek. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
    6. Przyjmujemy zapisy na 37 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Kto nie może pielgrzymować fizycznie, może to czynić duchowo i ufundować stypendium pielgrzymkowe w kwocie 100 zł.
    7. Modlitwa do Pani Roztocza w intencji wypoczywających na wakacjach i pracujących na roli.