OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.09.2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Są przeznaczone na remont naszego Sanktuarium.
    2. Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Przy wyjściu puszka na KRZ.
    3. W Łuszczaczu Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.
    4. Pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
    5. O godz. 15.00 będzie spotkanie osób zainteresowanych Ruchem Odnowy Parafii. Będzie je prowadził ks. Stanisław Zając. Zaprazamy.
    6. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie osób, które pielgrzymowały ostatnio do Medżugorje.

1. W środę święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży
    2. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Zapraszamy i prosimy o modlitwę.
    3. W piątek czcimy świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w sobotę św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę.
    4. W sobotę próba scholki dziecięcej o godz. 10.00, a zbiórka ministrantów o godz. 11.00.

1. Będziemy gościli Pielgrzymkę Strażaków na Mszy św. o godz. 10.30.
    2. W Hutkowie odpust św. Stanisława Kostki. Suma o godz. 12.00. W sobotę o godz. 19.00 spowiedź święta dla mieszkańców Hutkowa w tamtejszej kaplicy.
    3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Ofiary na remont Sanktuarium bezimiennie z Lublina – 1000 zł., z Zamościa – 200 zł., 100 zł. i dwa razy po 50 zł., z Krasnobrodu – 300 zł., z Suśćca – 200 zł., z Tomaszowa i z WH po 100 zł. Na konto parafii wpłynęła ofiara z Lublina – 1000 zł. Kontynuujemy pracę przy elewacji północnej i wschodniej kościoła, przy dachu klasztoru rozpoczęto od strony południowej kładzenie dachówki. Czekamy na zalanie betonem wieńców spinających mury od strony wschodniej.
    2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. Są w zakrystii Kalendarze Rolnicze na rok przyszły. U Siostry Jadwigi jest m.in. nowy numer miesięcznika „Egzorcysta” i wiele ciekawych pozycji książkowych i pamiątek.
    3. Zarząd Osiedla Podklasztor oraz Koło Gospodyń Wiejskich Krasnobród, serdecznie zapraszają na osiedlową biesiadę przy ognisku oraz pieczonego ziemniaka. Impreza odbędzie się w sobotę 21 września, w osiedlu Podklasztor – rozpoczynamy o godz. 16.00. Ale najpierw dziękuję w/w Zarządowi za inicjatywę i wykonanie czyszczenia i malowania ogrodzenia Kaplicy na Wodzie. Pracowali: Dorota Jurkiewicz, Bernadetta i Ryszard Borek, Agnieszka i Dariusz Kostrubiec, Mirosław Lipski, kleryk Marek Nawój, Kamil Pióro i Edward Rembisz. Wielkie Bóg zapłać.
    4. Pielgrzymka osób modlących się za kapłanów w „Margaretkach” organizowana jest do Medżugorje w dniach 9-15 października.