OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.11.2020 R.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę. Są one przeznaczone są na WSD naszej diecezji.
    2. Po Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje składki członkowskie Towarzystwa Przyjaciół KUL.
    3. Nowenna przed uroczystością Chrystusa Króla codziennie na Mszy św. o godz. 17.00.

1. We środę Katedra w Zamościu obchodzi Rocznicę Poświęcenia (1637),
    2. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o 17.00. Już o godz. 16.00 rozpocznie się modlitwa w intencji zmarłych przodków.

1. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
    2. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont Sanktuarium i prace prowadzone w parafii.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: Bezimiennie z Zamościa – 200 zł., z Lublina i z Majdanu Wielkiego po 100 zł. Na konto parafii wpłynęła ofiar z Kolonii Sól – 200 zł. Wielkie Bóg zapłać za każdy dar serca. Niech dobry Bóg błogosławi wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom.
    2. Wczoraj w Katedrze Zamojskiej czterech alumnów naszego Seminarium Duchownego przyjęło strój duchowny – sutannę. Wśród nich jest nasz parafianin. Dziękujmy za nich Bogu. i módlmy się o nowe powołania.
    3. Do nabycia tygodnik Katolicki „Niedziela” w cenie 6 zł. i kalendarze Katolickiego Radia Zamość.
    4. Modlitwa do Pani Roztocza w intencji naszej Ojczyzny i o ustanie pandemii koronawirusa.