OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.05.2021 R.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę. Są przeznaczone na remont naszego Sanktuarium.
    2. Trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Odmawiana jest po Mszy św. wieczornej.

1. Nabożeństwa majowe w Sanktuarium odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy.
    2. Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego odmawiana będzie po Mszy św. wieczornej.
    3. Spotkanie dla dzieci klas IV przed Komunią Świętą Rocznicową będzie w środę o godz. 16.00. Po spotkaniu będzie spowiedź dla nich, ich rodziców, rodzeństwa, rodziny i przyjaciół.
    4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w środę o godz. 18.30. Zapraszamy też ich do udziału w Nowennie i w Nabożeństwie Pięćdziesiątnicy w sobotę.
    5. Krąg Biblijny będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
    6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy
    7. Wieczorem w sobotę o godz. 18.00 będzie Msza św. Wigilii Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, a następnie o godz. 19.00 uroczyste czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy.
    2. Komunia Święta Rocznicowa dzieci klas IV będzie na Mszy św. o godz. 9.00.
    3. W parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego odpust parafialny – Suma o godz. 11.00. Podobny odpust jest w Łabuniach.
    4. Po sumie modlitewne spotkanie Legionu Maryi.
    5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budownictwo sakralne naszej diecezji.

1. Bóg zapłać ofiary składane na remont Sanktuarium i prace prowadzone w parafii: z Majdanu Małego – 1000 zł., z Teodorówki – 500 zł., z Krasnobrodu – 200 zł. i dwa razy po 100 zł., z Nowej Wsi i z Tomaszowa po 100 zł. i z Zamościa – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Lublina – raz 1000 zł. i raz 300 zł., z Krasnobrodu – 200 zł., z Niemirówka – 150 zł. i z Knurowa – 100 zł. Niech Pani Roztocza wynagradza hojność waszych serc.
    2. Jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” w cenie 6 zł. Wiele ciekawych artykułów.
    3. Modlitwa do Pani Roztocza.