OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.08.2020 R.

1. Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu o pomoc dla mieszkańców Bejrutu. (Załącznik)
    2. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium.
    3. Suma odpustowa w kaplicy św. Rocha o godz. 12.00. Od godz. 10.00 do kaplicy św. Rocha obowiązuje ruch jednokierunkowy. Nie wyjeżdżamy od kaplicy w stronę Krasnobrodu, bo utworzą się korki. Kazania dziś głosi ks. prof. Marian Pokrywka z KULu. Dziękujemy mu za obecność i głoszenie Słowa Bożego przez cały dzisiejszy dzień.

1. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek – św. Jacka, w czwartek – św. Bernarda z Clairvaux, w piątek – św. Piusa X, w sobotę liturgiczne wspomnienie NMP Królowej.
    2. W dniach 18 – 20 sierpnia, czyli od wtorku do czwartku odbędzie się w Górecku Kościelnym Exodus Młodych. Zachęcamy młodych, by zajrzeli na stronę www.exodusmlodych.pl.
    3. W sobotę, 22 sierpnia wyruszy z Zamościa spod szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do naszego Sanktuarium VII Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych.

1. O godz. 17.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się koncert organowy. Śpiewać będzie Adam Krużel – baryton, na organach grać będzie pan Marek Kudlicki z Wiednia. Serdecznie zapraszamy.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na remont Sanktuarium. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie: rodziny z Krasnobrodu – raz 600 zł., raz 500 zł. i 4 razy po 100 zł. bezimiennie z Klocówki – 500 zł. i po 100 zł. – dwa razy z Zamościa oraz z Biłgoraja, z Tomaszowa i z Łosińca. Na konto parafii wpłynęły ofiary: Rawicza – 2000 zł., z Lublina – dwa razy po 1000 zł., z Tomaszowa – 1000 zł., z Łabuń i z Krasnobrodu po 100 zł. i z Nowej Wsi – 50 zł. Niech Bóg przez wstawiennictwo Pani Krasnobrodzkiej wynagrodzi ofiarodawcom i błogosławi ich rodzinom.
    2. Jak widzicie postępują prace przy wieżyczce dzwonnicy, także przy jej elewacji od strony wirydarza. Na budynku po starej gminie jest już położona konstrukcja dachowa z odeskowaniem. Zostały już przywiezione okna.
    3. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł. U siostry Jadwigi wiele ciekawych książek i pamiątek.
    4. Dożynki Diecezjalne będą w niedzielę 13 września. Bardzo prosimy, aby każda miejscowość naszej parafii przygotowała wieniec dożynkowy.
    5. W dniach 11 – 12 września organizowana jest pielgrzymka Legionu Maryi do Częstochowy. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy legionistów i sympatyków legionu oraz wszystkich chętnych.
    6. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.