OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.12.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Radości – „Gaudete”, bo Pan jest blisko. Rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.Nie lekceważmy współczesnych zagrożeń i zorganizowanych ataków wrogów rodziny. Jest ona przecież pierwszym, podstawowym i naturalnym środowiskiem chrześcijańskiego wychowania i przekazywania wiary. Trosce o trudną codzienność naszych rodzin niech towarzyszy modlitwa, także ta wspólnotowa domowego Kościoła.
  2. Dziś rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Narodzenia Pańskiego. Będziemy ją odprawiać codziennie po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00.

1. Zapraszamy każdego dnia na godz. 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  2. W czwartek o godz. 17.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.
  3. W tym tygodniu chcemy odwiedzić chorych i starszych, którzy nie mogących przybyć do kościoła. Program odwiedzin: wtorek  – 15.00 – Wólka Husińska i Husiny. Środagodz. 9.00 – Zielone, Borki i Szur; Dominikanówka, Klocówka, Niemirówek, Kol. Partyzantów i Zaboreczno; godz. 15.00 – Majdan Wielki i Majdan Mały. Piątek godz. 9.00 – Krasnobród i Podklasztor;  godz. 15.00 – Hutków i DPS w Majdanie Wielkim.

Chorych zgłaszamy w zakrystii u księży podając ich imię i nazwisko oraz dokładny adres. W miejscowościach w których funkcjonują kaplice spowiedź odbywa się w kaplicach, a tych, którzy nie mogą przybyć do kościoła kapłan odwiedzi w domu.

III. W przyszłą niedzielęostatnia niedziela Adwentu.

1. Msze św. odprawimy o godz. 6.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W kościołach filialnych w porządku niedzielnym.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium.
  2. Przypominamy o Bożonarodzeniowych adoracjach. Zachęcamy grupy i miejscowości do włączenia się w tę piękną tradycję adoracji
  3. W zakrystii jest tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. oraz Wigilijne świece Caritas w cenie 5 zł. i kalendarze na przyszły rok.
  4. Ze względu na RODO intencje mszalne nie będą publikowane na stronie parafii. Natomiast na stronie parafii można posłuchać ostatnich rekolekcji.
  5. Przypominamy, że organizowana jest pielgrzymka do Medżugorje w dniach 28.12-3.01.2019 r. Są jeszcze wolne miejsca.