OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2022

TACA NA REMONT SANKTUARIUM

1. Odpust św. Stanisława Kostki w Hutkowie i Podwyższenia Krzyża św. w Łuszczaczu o godz. 12.00.
    2. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
    3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców będzie dziś po Mszy św. o godz. 18.00.

1. W liturgii Kościoła wspominamy w środę święto św. Mateusza Apostoła, w czwartek – wsp. bł. Bernardyny Jabłońskiej pochodzącej z Pizun k. Narola, w piątek 23 września – św. Ojca Pio z Pietrelciny.
    2. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza do naszego Sanktuarium będzie w przyszłą sobotę o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich ministrantów o raz kandydatów.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Świętą będzie po Mszy św. o godz. 12.00.
    2. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków będzie o godz. 12.00.
    3. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
    4. Taca w naszej diecezji będzie na budownictwo sakralne. Ofiary pozostają w naszej parafii na remont Sanktuarium.

1. Ofiary złożone na remont Sanktuarium: z Goszczy i z Zamościa – po 500 zł., z Krasnobrodu – dwa razy po 200 zł. i z Majdanu Wielkiego – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: od Nadleśnictwa Zwierzyniec – 2500 zł., z Krasnobrodu dwa  razy i z Lublina raz – po 500 zł., z Łabuń 210 zł., z Nowej Wsi – 200 zł., z Zaborecznego, z Jakubowic Konińskich i z Tarnowa – po 100 zł., z Częstochowy – 90 zł., z Zamościa – 50 zł. i 25 zł. Nich Matka Boska Krasnobrodzka wyprasza ofiarodawcom i ich rodzinom wszelkie potrzebne łaski.
    2. Trwają prace przy tynkowaniu elewacji i wykonywaniu obróbek przy oknach i drzwiach. Wykuwane są otwory w suficie od parteru do piętra, trwają też prace przy malowaniu korytarzy i wykonywaniu cokolików od strony ogrodu. No i robimy trawnik przed klasztorem od strony ulicy Tomaszowskiej.
    3. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze książkowe na 2023 r. w cenie 35 zł. i z wieńcami po 7 zł. oraz kalendarze Katolickiego Radia Zamość po 8 zł.
    4. W zakrystii jest też Tygodnik Niedziela w cenie 10 zł.
    5. Dyrekcja Zespołu Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie zaprasza mieszkańców na uroczystość związaną ze świętem patrona Szkoły Podstawowej im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich. Uroczystość rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 9.30 Mszą Świętą. Jesteśmy tez zaproszeni na wieczornicę, która odbędzie się w czwartek o godz. 17.00 w zespole Szkół w Krasnobrodzie.
    6. Organizowana jest pielgrzymka do Łagiewnik w dniu 8 października. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
    7. Ofiary do puszek przeznaczamy dziś na Katolickie Radio Zamość.
    8. Modlitwa do Pani Roztocza.