OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.05.2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont naszego Sanktuarium. Jak uzgodniliśmy to z Radą Duszpastersko-Ekonomiczną w trzecie niedziele miesiąca taca będzie na ten cel. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wielkie zrozumienie tej sprawy.
    2. Dziś Komunia Rocznicowa dzieci klas IV na Mszy św. o godz. 9.00.
    3. Modlitewne spotkanie Legionu Maryi po Mszy św. o godz. 12.00.
    4. Pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje składki członkowskie TP KUL.

1. Trwa miesiąc maj zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. Drodzy rodzice, przyprowadzajcie dzieci na te nabożeństwa. To zaprocentuje w ich i w waszym życiu.
    2. Próba dzieci przed I Komunią św. będzie w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 16.00. Spowiedź dla tych dzieci, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i rodzin będzie w piątek o godz. 17.00.
    3. Pielgrzymka Młodzieży Bierzmowanej do Sanktuarium w Tomaszowie będzie w najbliższy czwartek.
    4. W najbliższy piątek we wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych odbędzie się w naszym Sanktuarium V Pielgrzymka Matek dzieci z niepełnosprawnością.

III. W przyszłą niedzielę

1. I Komunia św. dzieci klas III będzie o godz. 12.00.
    2. Taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne. Ks. Biskup wyraził zgodę, by taca została w naszej parafii na kontynuację prac przy elewacji kościoła, wieżyczki na kościele i przede wszystkim na remont dachu klasztoru. Liczymy na wsparcie.

1. Wyrażamy wielką wdzięczność za ofiary złożone na remont naszych obiektów: Rodzice dzieci I Komunijnych – 2000 zł., Nadleśnictwo Tomaszów Lub. – 2000 zł., bezimienna z Gdańska – 2000 zł., rodzina z K-du – 1000 zł., z Zielonego – 500 zł., z Podklasztoru – 500 zł., z Dynisk – 500 zł., z Łabuń – 300 zł., z Zamościa – dwa razy po 200 zł., z Pienian – 100 zł. i z K-du – 200 zł. i 3 razy po 100 zł. W tym tygodniu zechcemy zalać betonem wieniec na części południowej klasztoru i jak będzie pogoda zacząć montować wieżyczkę na kościele.
    2. Polecamy Tygodnik Katolicki „Niedziela”.
    3. Proszono nas, by podać do wiadomości, że spotkanie z posłem Sławomirem Zawiślakiem będzie w KDK dziś o godz. 15.30.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej w intencji Ojczyzny.