OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.07.2020 R.

1. Na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii dzieci naszej parafii.
    2. Pozdrawiamy wszystkich odpoczywających w Krasnobrodzie i okolicy. Niech Bóg Wam błogosławi.

1. Dzieci, które przystępują dzisiaj do I Komunii św. będą miały tzw. biały tydzień. Będą codziennie uczestniczyły we Mszy św. o godz. 18.00.
    2. W środę – św. Marii Magdaleny, w czwartek – św. Brygidy – patronki Europy, w piątek – św. Kingi, w sobotę – św. Jakuba Apostoła.
    3. W tym tygodniu do czwartku włącznie porządkujemy groby naszych bliskich. Bardzo prosimy, by segregować odpady. Zachęcamy, by nie stawiać na grobach wieńców i kwiatów sztucznych. Wywózka śmieci z cmentarza będzie w piątek i w sobotę. Do tej pracy kolejka wypada w piątek na mieszkańców Dominikanówki, a w sobotę na mieszkańców Szuru, Borek i Grabnika. Prosimy posiadaczy ciągników, by nimi przyjechali. Zapraszamy mężczyzn do ładowania śmieci i prosimy też panie, by przybyły z rękawicami do segregacji.

1. O godz. 12.00 na cmentarzu grzebalnym Msza św. za zmarłych polecanych w modlitwach wypominkowych. W tym dniu nie będzie Mszy św. w Łuszczaczu i w kościele parafialnym o godz. 12.00. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i w zakrystii. Wypełnione składamy w zakrystii u księży.
    2. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.
    3. Odpust w Józefowie Biłgorajskim – jest to również dzień modlitw za rodziców i dziadków.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszego Sanktuarium: rodzice dzieci I Komunijnych – 3700 zł., bezimiennie z Wólki Panieńskiej – 1000 zł., z Długiego Kątu – Osady – 500 zł., z Biszczy – 300 zł., z Krasnobrodu – 300 zł., 200 zł. i dwa razy po 100 zł. i z Rumii k. Gdyni – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Garbatki Osada k. Kozienic – 800 zł. i z Krasnobrodu – 100 i 50 zł. Niech Pani Krasnobrodzka wyprasza wszystkim ofiarodawcom potrzebne łaski.
    2. Trwają prace na dachu przy dzwonnicy. W części jest już położona tzw. membrana, przy elewacji dzwonnicy, przy zszywaniu stropów na I piętrze klasztoru i przy Starej Gminie.
    3. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela – w cenie 6 zł.
    4. Modlitwa w intencji tu obecnych oraz wypoczywających na wakacjach i pracujących na roli.