OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2.02.2020 r.

1. Dziękujemy ks. Piotrowi Spyrze za obecność i dzielenie się Słowem Bożym o nowej ewangelizacji.
    2. Obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za powołanych do służby Bożej i po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz Sióstr Klauzurowych, które przez całe życie zakonne modlą się i pracują odcięte od świata kratą klasztorną. Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcą wesprzeć Siostry oraz członkom Legionu Maryi i Kręgu Biblijnego za pomoc z zbiórce.
    3. Z racji I-ej Niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na luty.
    4. Po Mszy św. o godz. 17.00 – koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Wójtowianie.

1. W środę wspominamy św. Agatę – dziewicę i męczennicę. Po Mszach św. pobłogosławimy chleb, sól i wodę; w czwartek wspomnienie śś. Pawła Miki i Towarzyszy.
    2. Jutro, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Serdecznie zapraszamy.
    3. Wypada I czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo ku czci bł. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
    4. I-szy piątek miesiąca lutego. Spowiedź św. przed Mszą św.
    5. W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej. Zapraszamy także nowe dzieci.

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu św. W sobotę po Mszy św. o godz. 17.00 konferencja chrzcielna a po niej spisanie aktów w kancelarii p. Organisty. Następny termin chrztu św. – 9 marca.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: Elżbieta z Niemiec – 250 Euro i bezimiennie – 100 Euro, bezimiennie z Biłgoraja – 2000 zł., z Zamościa – 1000 zł., pielgrzymi z Gdyni – 500 zł., bezimiennie 500 i 400 zł., z Łabuń i z Tomaszowa po 100 zł.
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    3. Jesteśmy wszyscy zaproszeni na uroczystość patriotyczną upamiętniającą 77 rocznicę bitwy stoczonej 4 lutego 1943 roku przez oddziały Armii Krajowej z Niemcami pod Lasowcami. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00 w dniu 4 lutego (wtorek) pod pomnikiem poległych mieszkańców i Żołnierzy Armii Krajowej w Lasowcach.
    4. Modlitwa do Pani Roztocza.