OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.01.2019 r.

1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. Adoracje przy żłóbku prowadzą: godz. 9.00 – szkoła z MW, o godz. 10.30 – miała być szkoła z Łuszczacza, ale choroby dzieci to uniemożliwiły. O godz. 12.00 – Opłatek Legionu Maryi i Koła Przyjaciół Radia Maryja, a po Mszy św. o godz. 17.00 kolędy będzie wykonywał chór „Krasnobrodzki Gospel”.
  3. Po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków TP KUL.

1. W poniedziałek wspominamy św. Agnieszkę dz. m, w czwartek św. Franciszka Salezego b dK – patrona pracowników mediów, w piątek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę zaś wspominamy św. Tymoteusza i Tytusa – tego dnia obchodzimy też Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.
  2. Przypominamy, że w poniedziałek – 21 stycznia – obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek – 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Babcie i Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Domu Ojca. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie członków Kręgu Biblijnego.
  4. W sobotę o godz. 10.00 próba scholki dziecięcej.

III. Inne:

1. W ubiegłą środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w katolickich domach naszej parafii. Dziękujemy naszym parafianom za życzliwe przyjęcie. Składamy również serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii i dla kapłanów.
  2. Do nabycia prasa katolicka: tygodnik Niedziela w cenie 5 zł., a w nim m.in. o Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, rozmowa z nuncjuszem apostolskim w Panamie, którym jest polski biskup. Jest też piękny wywiad z kard. Gerhardem Mulerem pt. „Czego Europa może się uczyć od Polski”. Ale też jest o bolesnej prawdzie o islamizacji Europy i o próbach sekularyzacji polskiej szkoły. Jest też o spotkaniu opłatkowym szkół im. Kard. Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim.