OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.09.2020 R.

1. Bóg zapłać za ofiary składane remont naszego Sanktuarium i prace prowadzone w parafii.
    2. W Hutkowie odpust św. Stanisława Kostki. Suma, a w Łuszczaczu ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego.
    3. Obchodzimy 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość.
    4. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
    5. Pan Mieczysław Komisarczuk przyjmuje wpłaty od członków TP KUL.

1. W liturgii Kościoła wspominamy jutro św. Mateusza, we środę 23 września – św. Ojca Pio.
    2. Jutro spotkanie uczestników Seminarium Odnowy wiary i wszystkich, którzy chcą pogłębić wiarę.
    3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
    4. Spotkanie wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 11.00.

1. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.
    2. Spotkanie modlitewne wszystkich członków Legionu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 12.00.
    3. Taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne naszej diecezji, ale ks. biskup pozwolił, by ofiary wtedy składane pozostały do dyspozycji naszej parafii.

1. Ofiary na Sanktuarium złożyli: emerytowany ks. biskup Jan Śrutwa – 1000 zł., bezimiennie 400 zł., z Hutkowa – 200 zł., z Lipiny Starej – 120 zł. i z Kalinowic – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: dotacja ze Starostwa Powiatowego w Zamościu – 8000 zł., z Rawicza – 500 zł., z Werbkowic – 200 zł. i kolejny raz nasi parafianie  z Krasnobrodu – dwa razy po 50 zł. i raz z Nowej Wsi – 50 zł. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    2. Trwają prace przy dzwonnicy. To konserwator zabytków zadecydował o kolorach kładzionych na elewacji. Ekipa, która pokryła blachą dach na starej gminie znowu przeszła na dach dzwonnicy. A w starej gminie dach z panelami fotowoltaicznymi jest już gotowy. Trawa ocieplanie sufitu na poddaszu, ocieplanie ścian zewnętrznych, wstawianie okien oraz wykonywanie instalacji wewnętrznych.
    3. Dziękujemy mieszkańcom Dominikanówki za wymianę eternitu na blachę na IV stacji Drogi Krzyżowej na naszej Kalwarii.
    4. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze książkowe na 2020 r. w cenie 28 zł. i z wieńcami po 8 zł. U siostry Jadwigi jest nowy numer miesięcznika „Egzorcysta”.
    5. Modlitwa do Pani Roztocza.