OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.03.2021 R.

I. W dniu dzisiejszym:

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na remont Sanktuarium.
    2. W kościele zasłaniamy wszystkie krzyże, skupimy się na rozważaniu Męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Apel ten kieruję zwłaszcza do tych, którzy jeszcze w tym roku nie uczestniczyli w tych pięknych nabożeństwach.

II. W tym tygodniu:

1. W czwartek – 25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia. Z tej racji w tym dniu będzie można złożyć przyrzeczenia duchowej adopcji. Druki będą wyłożone są na bocznych ołtarzach. Do złożenia przynosimy tylko część z wypełnionymi danymi. Porządek Mszy Świętych w naszej parafii jest następujący:
  2. Sanktuarium w Krasnobrodzie – 7.00, 9.00, 10.30, 17.00. Dominikanówka – godz. 15.00, MW – godz. 16.00, MM – godz. 17.00. Łuszczacz – godz. 15.00, WH – godz. 16.30. Hutków – godz. 16.00. Wszystkich Parafian zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa we Mszy św.
  3. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta.

III. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa

1. Podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy palmy, które będą przypominały gałązki, słane pod stopy wjeżdżającego do Jerozolimy Chrystusa – Mesjasza.
    2. Tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Młodzieży

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace prowadzone w parafii: z Huty Dzierążyńskiej – 500 zł. jako dziękczynienie za powrót do zdrowia Rafała, z Krasnobrodu – 500 zł. i 250 zł., po 200 zł. z ze Zwierzyńca, z Tomaszowa i z Tarnowa, po 100 zł., z Łuszczacza, z Hutkowa i z Krasnobrodu – 100 i 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – raz 1000 zł., raz 300 zł., dwa razy po 200 zł. i 3 razy po 100 zł., z Tomaszowa – 1000 zł., z Lublina i z Dereźni Solskiej po 300 zł., z Zamościa – 200 zł. i z Zaborecznego – 100 zł.
    2. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: KŻR Celiny Margol z Krasnobrodu – 300 zł., Zofii Dziura z Zielonego – 200 zł., Heleny Buryło z Klocówki – 200 zł., Alicji Burak z Zielonego – 150 zł., Krystyny Tyrka z Dominikanówki – 200 zł., Władysławy Borek z Zielonego – 300 zł., Zofii Podolak z Krasnobrodu – 320 zł., młodzieżowe KŻR im. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki z Dominikanówki – 300 zł. i bezimiennie – 100 zł.
    3. Do nabycia prasa katolicka: tygodnik Niedziela w cenie 6 zł.
    4. W zakrystii są jeszcze świece Caritasu zwane paschalikami na stół wielkanocny.
    5. Prosimy o zgłaszanie chorych do spowiedzi. Udamy się do nich w Wielkim Tygodniu.
    6. Dziś jest też zbiórka na Katolickie Radio Zamość.
    7. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.