OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.10.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za tych, którzy głoszą Chrystusa narodom pogańskim. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Są one przeznaczone na potrzeby misji.
    2. Pan Mieczysław Komisarczuk będzie przyjmował składki członkowskie T.P. KUL.
  2. W tym tygodniu:
    1. Zachęcamy do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym Sanktuarium odprawiamy przed Mszą św. wieczorową tj. o godz. 16.30, w soboty zaś po Mszy św. Zachęcamy wiernych, a zwłaszcza dzieci i młodzież do codziennego odmawiania Różańca.
    2. W związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II w Liceum Ogólnokształcącym odbędą się obchody święta Patrona. Rozpoczną się wieczornicą we wtorek 23.10 o godz. 16.00 przed budynkiem Zespołu Szkół w Krasnobrodzie. Będzie to Droga Różańcowa św. Jana Pawła. Prosimy zabrać znicze, które zostawimy przy pomniku Papieża. Główne uroczystości patronalne odbędą się w środę 24.10. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 10.00, potem złożenie kwiatów i akademia w szkole oraz ślubowanie pierwszej klasy LO.
    3. W sobotę o godz. 10.00 próba chórku dziecięcego, zbiórka ministrantów o godz. 11.00.
  • W przyszłą niedzielę:
    1. Wypada rocznica konsekracji tutejszego kościoła parafialnego – jest to wspólne święto dla wszystkich kościołów konsekrowanych. Taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne naszej diecezji. Ale w związku z pracami remontowymi naszego Sanktuarium taca pozostanie u nas na spłatę prac. Prosimy o hojny dar serca.
    2. Po sumie modlitewne spotkanie Legionu Maryi.
  1. Inne:
    1. Zbliża się miesiąc listopad i uroczystość Wszystkich Świętych. Kartki wspominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii – wypełnione składamy w zakrystii u księży. Prosimy by porządkować też groby naszych zmarłych. Bardzo prosimy, by segregować odpady. Mianowicie: oddzielnie liście, ziemię i naturalne wianki, oddzielnie szkło bez parafiny i oddzielnie sztuczne kwiaty i plastyki. Zachęcamy, by nie stawiać na grobach wieńców i kwiatów sztucznych.
    2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł.
    3. W sklepiku u s. Jadwigi możemy nabywać kalendarze lubelskie, a w zakrystii są jeszcze Kalendarze Katolickiego Radia Zamość w cenie 6 zł, oraz kalendarze rolnicze – książkowe w cenie 26 zł i ścienne z wieńcami dożynkowymi w cenie 6 zł. oraz z naszej parafii po 5 i 6 zł.
    4. Chór „Krasnobrodzki Gospel” zaprasza osoby, które ukończyły 13 rok życia, na przesłuchania, które odbędą się w środę 24 października o godz. 17.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury.
    5. W dniach 28 .12 – 3.01.2019 r. odbędzie się pielgrzymka do Medżugorje. Zapisy w zakrystii.
    6. Przypominamy, że w przyszłym tygodniu w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy.