OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.01.2022

1. Przeżywamy III niedzielę zwykłą roku liturgicznego, z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego.
    2. Z tej racji dzieci z Oazy Dzieci Bożych przygotowały karteczki z cytatami Słowa Bożego. Zachęcamy, by przy wyjściu je wziąć i zobaczyć, co nam Pan Bóg powie.

1. Kończy się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
    2. W poniedziałek wspominamy św. Franciszka Salezego – patrona pracowników mediów. We wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Ap. upamiętniające wydarzenia pod Damaszkiem. W środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu.
    3. Opłatek dla wspólnoty Galilea będzie we wtorek po Mszy św. Wieczornej w Domu Pielgrzyma.

1. Msze św. tak, jak w każdą inną.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont naszego Sanktuarium: z Lublina – 5000 zł. i 100 zł., z Topólczy – 1000 zł., z Poznania – 200 zł. i z Zamościa – 100 zł. Na konta parafii wpłynęły ofiary: po 100 zł. – dwa razy z Krasnobrodu, ponadto z Zaborecznego, z Kwidzyna i z Tyszowiec oraz z Zamościa – 50 zł. i z Warszawy – 10 zł. Niech Pani Roztocza wyprasza wszystkim Wam, tu obecnym i wszystkim ofiarodawcom potrzebne łaski.
    2. Trwają intensywne prace w klasztorze: zostały opróżnione pomieszczenia przy korytarzu i zostały już tam skute stare posadzki, w przygotowaniu jest pomieszczenie w sali spotkań pod rozdzielnię. No i trwają prace na podwórku przy łączeniu odwiertów na pompy ciepła i na odprowadzanie deszczówki.
    3. Do nabycia jest także tygodnik Niedziela, w cenie 10 zł.
    4. Modlitwa do MB Krasnobrodzkiej.