OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.10.2022

1. Dziękujemy za Słowo, które głosi dla nas przez cały dzień Ks. Marcin Dańków.
    2. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za tych, którzy głoszą Chrystusa narodom pogańskim. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na potrzeby misji.
    3. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30.

1. Nabożeństwo Różańcowe w tym tygodniu, także w sobotę o godz. 16.30. w czwartek różaniec będzie prowadzony w intencji pokoju na świecie w językach obcych: angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim.
    2. Spotkanie dla małżeństw o wzajemnej komunikacji będzie w czwartek o godz. 19.00 w Domu Pielgrzyma.
    3. W liturgii Kościoła w piątek – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
    4. Nauki przedmałżeńskie będą w sobotę o godz. 15.30.

1. Będziemy obchodzili rocznicę konsekracji tutejszego kościoła parafialnego – jest to wspólne święto dla wszystkich kościołów konsekrowanych.
    2. Po sumie modlitewne spotkanie Legionu Maryi.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont naszego Sanktuarium: z Tomaszowa – raz 1500 zł., raz 300 zł. i raz 200 zł., z Czartowczyka – 1000 zł., z Podklasztoru – 500 zł., z Komarowa – 400 zł., z Hutkowa – 300 zł., z Szuru i ze Zwierzyńca – po 200 zł., z Krasnobrodu, z Niedzielisk i z Zamościa – po 100 zł. i bezimiennie – raz 600 zł., raz 100 zł. i raz 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa – 1000 zł.; po 100 zł. – dwa razy z Krasnobrodu, raz z Zaborecznego i raz z Kwidzyna oraz z Zamościa – 50 zł. i z Warszawy – 10 zł. Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom.
    2. Kontynuujemy prace przy elewacjach ścian wirydarza i od strony podwórka, wykonujemy cokoliki od strony ogrodu, ułożono już rurki pod ogrzewanie podłogowe w sali spotkań i w pralni, wykonano już wszystkie parapety wewnętrzne, oddano już do użytku jedna toaletę w korytarzu, w drugiej dla niepełnosprawnych trwają prace. Wykonano tez izolację poziomą mur ogrodzeniowego od strony ulicy. Rozpoczęliśmy też kładzenie dachówki na murze przy wjeździe na podwórko.
    3. Obchody Dnia Patrona Szkoły Jana Pawła II. rozpoczną się w szkole Mszą Świętą we wtorek o godz. 10.00.
    4. Zbliża się miesiąc listopad i uroczystość Wszystkich Świętych. Kartki wspominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach i w zakrystii – wypełnione składamy w zakrystii. Prosimy by porządkować też groby naszych zmarłych. Bardzo prosimy, by segregować odpady. Mianowicie: oddzielnie liście, ziemię i naturalne wianki, oddzielnie szkło bez parafiny i oddzielnie sztuczne kwiaty i plastyki. Zachęcamy, by nie stawiać na grobach wieńców i kwiatów sztucznych, a zwłaszcza w doniczkach z cementem. Wywóz śmieci z cmentarza będzie w przyszłą sobotę i w poniedziałek 31 października. Kolejka do segregacji i wywożenia śmieci wypada w sobotę na mieszkańców Niemirówka, a w poniedziałek na Łuszczacz numery od 1 – 50. Prosimy osoby, które mają ciągniki, by z nimi przybyły. Prosimy tez panie o pomoc w segregacji.
    5. Zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się jutro, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. Dziś przy wyjściu z kościoła będą rozdawane ulotki o tym wydarzeniu.
    6. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 10 zł. i kalendarze rolnicze – książkowe w cenie 35 zł., rolnicze ścienne, KRZ i nasze krasnobrodzkie.
    7. Przypominamy, że w przyszłym tygodniu w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy.
    8. Przy wyjściu z kościoła jest kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony jest na operację serca 3-letniego Stasia Skiby z Tomaszowa.
    9. Modlitwa do Pani Roztocza.