OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.02.2019 r.

1. Porządek Mszy św. taki, jak w każdą niedzielę.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie tym razem we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  2. Wypada też pierwszy piątek miesiąca – szczególna okazja do pojednania się z Bogiem. Msze św. wotywne ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawimy o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź św. przed Mszą św. Zachęcamy gorąco do wynagradzania Bożemu Sercu za grzechy nasze i innych.
  3. W piątek, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
  4. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca, po Mszy św. o godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

1. Z racji I-niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc marzec.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na ogrzewanie kościoła i za ofiarę bezimienną z MW – 100 zł. Czekają nas w tym roku wielkie prace remontowo-konserwatorskie. Z Radą Duszpastersko-Ekonomiczną postanowiliśmy, że podobnie jak w innych parafiach jedną tacę w miesiącu będziemy w sposób szczególny przeznaczać na ten cel.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł oraz miesięcznik „Nasza Arka” poświęcona Kalwarii Pacławskiej także w cenie 5 zł.
  3. W sklepiku u siostry Jadwigi możemy nabywać ciekawe książki oraz nowy numer miesięcznika „Egzorcysta”.
  4. Organizowana jest pielgrzymka do Medżugorje w dn. 29.04-5.05; 31.07-6.08 i 23-30.08 2019r.
  5. W dniu 2 marca tj. w najbliższą sobotę będzie wydawana żywność w Świetlicy OSP w Majdanie Wielkim w godz. 9.00 do 17.00 dla tych, którzy już skorzystali z takiej pomocy w grudniu. Wydawać będzie Stowarzyszenie „Ach Zielone”.
  6. Modlitwa do Matki Bożej Krasnobrodzkiej.