OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.10.2021 R.

1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za tych, którzy głoszą Chrystusa narodom pogańskim.
    2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Są przeznaczone na misje.

1. Zachęcamy do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym Sanktuarium odprawiamy przed Mszą św. wieczorową tj. o godz. 16.30, w soboty zaś po Mszy św. Zachęcamy wiernych, a zwłaszcza dzieci i młodzież do codziennego odmawiania Różańca.
    2. Porządkujemy groby naszych zmarłych. Bardzo prosimy, by segregować odpady. Mianowicie: oddzielnie liście, ziemię i naturalne wianki, oddzielnie szkło bez parafiny i oddzielnie sztuczne kwiaty i plastyki. Zachęcamy, by nie stawiać na grobach wieńców i kwiatów sztucznych. Wywożenie śmieci będzie w piątek i w sobotę. Do tej czynności kolejka wypada w piątek na mieszkańców Klocówki, Husin i Podklasztoru, a w sobotę na mieszkańców Hutek i Potoczka z parafii na Podzamku. Prace rozpoczynamy o godz. 8.00. Ci, którzy nie mają ciągników pomagają przy ładunku śmieci. Prosimy również kobiety o pomoc w segregacji śmieci.

1. Wypada rocznica konsekracji tutejszego kościoła parafialnego – jest to wspólne święto dla wszystkich kościołów konsekrowanych.
    2. Po sumie modlitewne spotkanie Legionu Maryi.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium: z Płoskiego – 1000 zł., rodzina z Norwegii – 600 zł., z Podklasztoru – dwa razy po 500 zł., z Zamościa – raz 500 zł., raz 200 zł. i dwa razy po 100 zł., po 200 zł. – z Wólki Husińskiej, z Szarowoli i z Zamościa, po 100 zł. – dwa razy spod Hrubieszowa, z Zielonego i z Tomaszowa. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Biłgoraja i z Tyczyna k. Rzeszowa – po 300 zł., ze Starego Dzikowa k. Lubaczowa – 200 zł.; Po 100 zł. – dwa razy z Krasnobrodu, raz z Krasnegostawu i raz z Kwidzyna; po 50 zł. – dwa razy z Zamościa. Wielkie, serdeczne Bóg zapłać za każdy dar serca. Prace postępują: w kościele są już rozłożone rurki na ogrzewanie podłogowe. Jak Bóg pozwoli, to w tym tygodniu zalejemy je betonem. Powoli kończymy układanie paneli na dachach budynków gospodarczych. Wykonywane są wykopy pod instalacje oraz trwają prace przy izolacji pionowej klasztoru.
    2. Zbliża się miesiąc listopad i uroczystość Wszystkich Świętych. Kartki wspominkowe znajdują się na parapetach okiennych, w namiocie na stoliku i w zakrystii – wypełnione składamy w zakrystii.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł. W zakrystii i u siostry Jadwigi są jeszcze Kalendarze K.R.Z. oraz kalendarze rolnicze – książkowe i ścienne oraz nasze – krasnobrodzkie.
    4. Przypominamy, że w przyszłym tygodniu w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy.