OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.03.2022

1. Przeżywamy już czwartą niedzielę Wielkiego Postu zwaną Laetare, czyli niedzielą radości. Widzimy to nawet w zmianie postnego fioletu na różowy kolor szat liturgicznych.
    2. Trwają Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi Ojciec Tadeusz Dudek – Paulista. Oto program (odczytać – program w załączniku):

1. Od Piątku – 1 kwietnia Msze św. wieczorne w niedziele i w dni powszednie będą o godz. 18.00. Od 17.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
    2. Wypada I piątek i I sobota miesiąca kwietnia. Droga Krzyżowa w piątek o godz.16.00,. Po niej Msza św. W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 Zawierzenie Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i Nabożeństwo wynagradzające temuż Sercu

1. Wypada już piąta niedziela Wielkiego Postu zwana I-szą Niedzielą Męki Pańskiej lub Niedzielą Czarną. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont tego przybytku Matki Bożej Krasnobrodzkiej: z Lublina ktoś przekazał 10.000 zł., z Krasnobrodu – 2000 zł., z Tomaszowa – 500 zł., z Majdanu Wielkiego – raz 400 zł. i raz 200 zł., z Majdanu Małego – 300 zł., z Józefowa – 200 zł. i z Hutek – 150 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary – z Borków – 2000 zł., z Krasnobrodu – raz 500 zł. i raz 400 zł., z Nowej Wsi – 200 zł., po 100 zł. – z Kolonii Partyzantów, z Kwidzyna, z Lublina i z Zamościa oraz po 50 zł. – z Sitańca Wolicy i z Zamościa. Trwają intensywne prace na korytarzach i na podwórku.
    2. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa wpłynęły ofiary: bezimiennie z Krasnobrodu – 500 zł. i dwa razy po 50 zł. oraz Wspólnota Oblubieńca – 250 zł. Ponadto Koła Żywego Różańca – pani Heleny Buryło z Klocówki – 200 zł., pani Zofii Dziura z Zielonego – 200 zł., pani Aliny Kłyż z Zielonego – 230 zł., pani Władysławy Bożek z Zielonego – 210 zł., Celiny Margol z Krasnobrodu – 300 zł., pani Krystyny Guzowskiej z Krasnobrodu – 330 zł. i pani Heleny Gawron z Dominikanówki – 200 zł. Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom i ich rodzinom.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 8 zł.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej o błogosławione owoce rekolekcji