OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.12.2020 R.

I. W dniu dzisiejszym

1. Dziś uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny.

II. W tym tygodniu:

1. W czwartek – ostatni dzień roku 2020. O godz. 16.00 nabożeństwo na zakończenie Starego Roku: Msza św., nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, suplikacje i hymn Ciebie Boga wysławiamy. Za udział w nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny.
    2. W piątek – Nowy Rok 2021 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Matki Odkupiciela – głównej Patronki naszej Diecezji. Msze św. w Sanktuarium i w kościołach filialnych odprawiamy w porządku niedzielnym. Po Sumie nie będzie procesji eucharystycznej. Ale będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy różaniec. W tym dniu jest również pierwszy piątek miesiąca. Kto odprawia Nowennę pierwszych piątków, niech przystąpi do spowiedzi i przyjmie Komunię wynagradzającą Sercu Jezusowemu na wybranej przez siebie Mszy św.
    3. W sobotę wspominamy w liturgii Kościoła św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. Oraz wypada I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, odnowienie Aktu Zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i nabożeństwo I sobotnie.

III. W przyszłą niedzielę:

1. Z racji I-ej niedzieli miesiąca w Krasnobrodzie po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja na temat intencji modlitw na miesiąc styczeń oraz zmiana tajemnic różańcowych.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: rodzina z Siedlisk k. Hrebennego – 1600 zł., po 1000 zł dwa razy z Krasnobrodu i raz z Sochów k. Zwierzyńca, ponadto z Krasnobrodu – dwa razy po 500 zł., raz 200 zł. i dwa razy po 100 zł. z Grabnika 500 zł. i 100 zł., z Zamościa – 400 zł., z Łuszczacza – dwa razy i z Zielonego – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Aleksandrowa – 3000 zł., z Biłgoraja – 1500 zł., z Krasnobrodu i z Biłgoraja po 200 zł., z Krasnobrodu 100 zł. i 50 zł., z Kwidzynia – 100 zł.
    2. W zakrystii jest też świąteczny numer „Niedzieli” z kalendarzem i modlitewnikiem po 10 zł.
    3. Poświęcenie wina.
    4. Modlitwa do Matki Boskiej Krasnobrodzkiej