OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.01.2022

1. Układ Mszy św. taki, jak w każdą niedzielę.

1. W poniedziałek wspominamy św. Jana Bosko.
    2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej.
    3. W środę 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy w następującym porządku: Sanktuarium w Krasnobrodzie – 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
  1. Dominikanówka – godz. 15.00, MW – godz. 16.00, MM – godz. 17.00.
  2. Łuszczacz – godz. 15.30, WH – godz. 17.00.
  3. Hutków – godz. 16.00.
    1. Gromnice błogosławimy na każdej Mszy św. W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz Sióstr Klauzurowych. O przeprowadzenie zbiórki prosimy członków Legionu Maryi i Kręgu Biblijnego.
    2. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do św. Jana Pawła II.
    3. W czwartek też wspominamy św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona wstawiającego się za cierpiącymi na choroby gardła.
    4. W I-szy piątek miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.
    5. Z racji I – soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zawierzenie się Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i konferencja dla na temat intencji modlitw na miesiąc luty.
    2. Zebranie rodziców dzieci I komunijnych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: Uczestnicy szkolenia z Kuratorium Oświaty – 200 zł,
    2. Do nabycia tygodnik Niedziela w cenie 10 zł.
    3. Policealna Szkoła Centrum Szkół Akademickich „Student” prowadzi nabór od 31 marca do zaocznej szkoły dla Dorosłych. Szkoła zapewnia pracę w zawodzie Opiekun medyczny w Polsce i w Niemczech, oraz bezpłatne kursy języka niemieckiego. Szczegółowe informacje na plakacie.
    4. Burmistrz Krasnobrodu informuje, że w dniach 1-3 luty 2022r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury będą wydawane nakazy płatnicze na rok 2022 dla miejscowości Nowa Wieś, Borki, Krasnobród oraz osiedli: Podzamek i Podklasztor Zapraszamy do odbioru  nakazów płatniczych w godz. 8.30 – 16.30.
    5. Modlitwa do MB Krasnobrodzkiej.