Termomodernizacja

Ogłoszenie nr 1: Wykonanie audytu energetycznego

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Nawiedzenia NMP, ul. Tomaszowska 18 w Krasnobrodzie informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie dwóch audytów energetycznych dla budynku Kościoła Parafialnego pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie oraz dla budynku Klasztoru, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Podominikańskiego Zespołu klasztornego Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” złożył następujący wykonawca: TGL sp. z o. o, Al. Spółdzielczości Pracy 105 w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ul. Tomaszowska 18 w Krasnobrodzie, ogłasza konkurs na wykonanie dwóch audytów energetycznych dla budynku Kościoła parafialnego oraz dla budynku Klasztoru, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Podominikańskiego Zespołu klasztornego w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie”

Pobierz: Audyt – dokumentacja konkursowa