VI Orszak Trzech Króli w Krasnobrodzie

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Orszaku Trzech Króli w Krasnobrodzie, którego hasło brzmi „Panu dzięki oddawajmy!”. W tym roku niestety nie spotkamy się na ulicach naszego miasta, aby wspólnie wędrować do stajenki i wraz z trzema królami oddać hołd nowonarodzonemu Dzieciątku Jezus.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia tegoroczna edycja orszaku będzie miała zupełnie inny program i odbędzie się w formie online.

Mimo tych zmian serdecznie zapraszamy do wspólnej organizacji tego wydarzenia i udziału w nim. Zapraszamy do nagrywania rodzinnego lub indywidualnego kolędowania i przesyłania nagranych filmów na adres poczty elektronicznej Krasnobrodzkiego Domu Kultury – e-mail: kontakt@kultura.krasnobrod.pl. Na nagrania oczekujemy do 4 stycznia br. Filmy te, będą zaprezentowane w Internecie na kanale YouTube KDK w przeddzień Święta Trzech Króli, tj. 5 stycznia jako wydarzenie pn. ORSZAK KOLĘD – ŚWIĘTY WIECZÓR.

Zapraszamy również do wspólnego zaśpiewania kolędy „Mędrcy Świata” łącząc się duchowo w dniu 5 stycznia o godz. 19.00.

Dalsza część wydarzeń VI Orszaku Trzech Króli w Krasnobrodzie odbędzie się w dniu 6 stycznia 2021 roku. O godz. 12.00 w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odprawiona będzie Msza święta – transmisja online na kanale YouTube Parafii Nawiedzenia NMP. Natomiast o godz. 15.30 zapraszamy do obejrzenia również w Internecie MINI ORSZAKU Z KONCERTEM KOLĘD – transmisja online z Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie na kanale YouTube Parafii Nawiedzenia NMP.

W Krasnobrodzkim Domu Kultury są do odbioru zestawy orszakowe składające się ze śpiewników, koron, naklejek i gazety okolicznościowej, które tradycyjnie otrzymaliśmy od głównego organizatora tj. Fundacji Orszak Trzech Króli.

Pomimo innej formy Orszaku Trzech Króli serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Organizatorzy:
Burmistrz Krasnobrodu