OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.01.2019 r.

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu św. Następny termin 10 lutego.
  2. Jasełka ze szkoły w MW będą przedstawione dziś w MW po Mszy św. i o godz. 11.00 w MM.
  3. W Sanktuarium po Mszy św. o 10.30 będą Jasełka prowadzone przez szkołę w Krasnobrodzie.
  4. Po Mszy św. o godz. 12.00 będzie opłatek dla rodziców z Róż Różańcowych za dzieci.
  5. Z dniem dzisiejszym kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż zachowujemy zwyczaj śpiewania kolęd do święta Matki Bożej Gromnicznej. W poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły który potrawa do wtorku przed środą Popielcową (6 marca).

1. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga będzie w czwartek o godz. 17.00. Zapraszamy i prosimy o modlitwę. Kościół w Polsce obchodzi w tym dniu Dzień Judaizmu.
  2. Od piątku, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia
  3. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się próba scholki dziecięcej.
  4. W sobotę, 19 stycznia, przypada dzień imienin biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.

1. Po Mszy św. o godz. 9.00 będą Jasełka ze szkoły w MW, po Mszy św. o godz. 10.30 Jasełka ze szkoły w Łuszczaczu, po Mszy św. o 12.00 Opłatek Legionu Maryi i Koła Przyjaciół Radia Maryja. A po Mszy św. o godz. 17.00 Koncert kolęd w wykonaniu chóru „Kranobrodzki Gospel”. Zapraszamy.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Sanktuarium: pewna rodzina z MW 1000 zł., dwie bezim. Po 200 zł.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek (14 stycznia) – od godz. 16.00 – Nowa Wieś (2 księży) i ul. Zamojska(2 księży).

Wtorek (15 stycznia) – od godz. 16.00 – ul. Leśna (2 księży) i Sosnowa (2 księży)

Środa (16 stycznia) – od godz. 15.00 – Majdan Wielki – I Przerwa od początku (1 ksiądz) i od. ok godz. 17.00 drugi ksiądz od strony MW II Przerwy. Od godz. 15.00 –  ul. Nadrzeczna i Rynek (1 ksiądz); a od godz. 16.00 – ul. Modrzewiowa (1 ksiądz) i Świerkowa (1 ksiądz).

1. Jeszcze raz dziękujemy za spotkania modlitewne w waszych domach, za życzliwość i hojność serc.
  2. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. Jest tygodnik „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  3. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej