Ogłoszenia 26.12.2023

1. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu św. Następny termin – 14 stycznia.

1. Jutro, we środę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. odprawimy o godz. 7.00, 7.30, 9.00 i 17.00. Na Mszach św. będzie poświęcenie wina.

2. Jutro święto św. Młodzianków.

3. Ostatni dzień roku 2023. O godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku: podsumowanie roku, suplikacje i hymn Ciebie Boga wysławiamy. Za udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

4. W Nowy Rok będzie procesja eucharystyczna, do obsługi której prosimy strażaków z Majdanu Małego.

5. W sklepiku u s. Jadwigi są do nabycia katolickie kalendarze na 2024 rok, ciekawe książki i dewocjonalia. W zakrystii też są kalendarze nasze z Sanktuarium i KRZ.

6. Dziękujemy pani Małgorzacie Gielmuda i pani Jolancie Tyrka za świąteczny wystrój naszej świątyni i przygotowaną szopkę. Dziękuję też ks. Andrzejowi i panu kościelnemu Jackowi.

7. W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską:

Jutro 27 grudnia

– od godz. 9.00 – Łuszczacz – 3 księży (1 od Zagóry i 2 od lasu)

– – Niemirówek – 2 księży.

– od godz. 16.00 – ul. Mostowa, Nadrzeczna i Rynek – 1 ksiądz

– – ul. Partyzantów – 2 księży

– – Bloki przy Alei NMP – 1 ksiądz

28 grudnia – czwartek

– od godz. 9.00 – Zielone – 3 ks. (1 ks. od Przejmy po obu stronach, 2 od strony Tomaszowa)

– – Klocówka – 2 księży

– od godz. 15.30 – Nowa Wieś – 2 księży ( od początku i od końca po obu stronach)

– – ul. Zamojska – 2 księży z obu stron

29 grudnia – piątek

– od godz. 9.00 – Zaboreczno i Kolonia Partyzantów – 2 księży

– – Dominikanówka – 3 księży

– od godz. 15.30 – ul. Św. Rocha, Łastowieckiego, Kościuszki i Zapiasek – 2 księży z obu stron

– – ul. Wczasowa i Sikorskiego – 1 ksiądz od Wczasowej

– – Aleja NMP i Turzyniec – 2 księży

30 grudnia – sobota

Od godz. 9.00 – ul. Tomaszowska i Konopnickiej – 4 księży

Przy okazji wizyty duszpasterskiej będzie możliwość złożenia ofiary na remont Sanktuarium i spłatę zadłużeń oraz ofiary dla księży. Bardzo prosimy, by przy składaniu daru zaznaczyć wyraźnie, co ma być ofiarą na remont i poinformujecie o tym kapłana.

8. Poświęcenie owsa

9. Modlitwa do Matki Bożej o błogosławieństwo Boże dla rodzin odwiedzanych po kolędzie..