OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9.05.2021 R.

1. Pozdrawiamy ks. dr Marka Gontarza – dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Nałęczowie i dziękujemy mu za obecność i głoszone Słowo.
    2. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych. W sanktuarium, kościołach filialnych i przy krzyżach przydrożnych.
    3. W Majdanie Małym jest dziś o godz. 12.00 uroczysty odpust ku czci św. Izydora Oracza. Nie ma Mszy św. w Majdanie Wielkim.

1. W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne Dni Krzyżowe). W związku z tym rozpoczniemy obrzędy poświęcenia pól. I tak: w poniedziałek od godz. 17.00 – Hutków, Szur i Zielone, we wtorek od godz. 17.00 – Majdan Mały, Nowa Wieś oraz Kolonia Partyzantów i Zaboreczno, w środę też od godz. 17.00 – Dominikanówka, Klocówka i Majdan Wielki, w czwartek od godz. 17.00 – Niemirówek i Wólka Husińska, a o godz. 18.00, przy Kaplicy na Wodzie, połączony z Nabożeństwem Fatimskim – Krasnobród. Zapraszamy na czwartek wszystkich prowadzących w naszej parafii agroturystykę. Będzie to Msza św. także w waszych intencjach – o Boże błogosławieństwo dla waszej działalności. W piątek od godz. 17.00 – Borki i Husiny, a w sobotę od godz. 17.00 – Łuszczacz i Róża. Bardzo prosimy, by zorganizować pojazd po księdza i przyjedźcie na godz. 16.45, byśmy mogli punktualnie zacząć.
    2. We wtorek i w czwartek o godz. 16.00 spotkanie dzieci I Komunijnych.
    3. Jak już było wspomniane – w czwartek, 13 maja, wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Fatimy. Rozpoczynamy czas nabożeństw fatimskich, nawiązujących do objawień Matki Bożej w Fatimie. Są one odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzechy. Jeszcze raz zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i różaniec przy Kaplicy na Wodzie.

III. W przyszłą niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca taca przeznaczona będzie na remont Sanktuarium.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont i utrzymanie Sanktuarium i parafii: z Wólki Husińskiej – 500 zł., z Zamościa – 300 zł. i dwa razy po 100 zł., po 200 zł. – dwa razy z Krasnobrodu oraz z Dominikanówki, z Majdanu Wielkiego i z Tomaszowa. I też z Krasnobrodu – 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Tomaszowa – 1000 zł., z Dereźni Solskiej – 300 zł., z Krasnobrodu i z Lublina – po 200 zł., z Sitańca Wolicy – 150 zł., dwa razy z Zamościa – po 100 zł. i z Sosnowca – 50 zł. Niech Bóg przesz wstawiennictwo Pani Roztocza błogosławi ofiarodawcom.
    2. Proszono nas, by ogłosić, że w Sanatorium w Krasnobrodzie jest otwarty punkt szczepień na koronawirusa i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.
    3. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 6 zł.
    4. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej.