OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.12.2018 r.

1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe. Prowadzi je O. Jerzy Krupa – Redemptorysta, przełożony Domu Zakonnego z Zamościa. Serdecznie pozdrawiamy Ojca i życzymy owocnego przepowiadania Słowa Bożego.
  2. Obchodzimy Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Z tej racji po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby tamtejszych parafii.
  3. Na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyste udzielanie Sakramentu Chrztu Świętego. Następny termin chrztu – 26 grudnia.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przed I Komunią św. po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Zapraszamy na Mszę św. Roratnią na godz. 17.00. Przynosimy lampiony.
  2. W sobotę o godz. 10.00 będzie próba scholki dziecięcej, a o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.
  3. Prosimy też o zapisywanie w zakrystii adresów osób chorych, których chcemy odwiedzić w domach w przyszłym tygodniu.

1. Msze św. odprawimy o godz. 6.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W kościołach filialnych w porządku tradycyjnym.
  2. Rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium: bezimiennie pewne rodziny z Krasnobrodu raz 5000 zł., raz 2000 zł., 3 razy po 100 zł. i z MW – raz 500 zł. i raz 100 zł. Niech także Pan Bóg zapłaci za każdy dar serca złożony przy opłatkach.
  2. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 5 zł. oraz s numer „Naszej Arki” w cenie 4 zł. U Siostry Jadwigi jest nowy numer miesięcznika „Egzorcysta”.
  3. W zakrystii są jeszcze świece Caritasu na stół wigilijny.
  4. Tradycyjnie zapraszamy do przygotowania adoracji żłóbka. Prosimy o zgłaszanie terminów.
  5. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Medżugorje w dniach 28.12. do 2.01. 2019 r.
  6. Krasnobrodzki Dom Kultury zaprasza na Świąteczne Warsztaty Plastyczne, które odbędą się w czwartek 13 grudnia w świetlicy w Dominikanówce.