III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2024 r.

1. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny..

1. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w czwartek o godz. 18.00. Już od 17.00 będzie modlitwa.
    2. Uwaga kandydaci do bierzmowania: spotkanie przed bierzmowaniem dla chłopców będzie jutro, w poniedziałek o godz. 18.45, a dla dziewcząt we środę też o godz. 18.45.
    3. Zbiórka wszystkich ministrantów będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

III. W przyszłą niedzielę

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca kwartalne dni modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele.
    2. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą mieli swoje zebranie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
    3. Spotkanie Legionu Maryi będzie też po Mszy św. o godz. 12.00.
    4. Jest to też trzecia niedziela miesiąca, dlatego ofiary na tacę przeznaczone będą na remont Sanktuarium i spłatę tych jeszcze wielkich zobowiązań, jakie mamy.

1. Za dwa tygodnie, w ostatnią niedzielę kwietnia, w naszej parafii tradycyjnie Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu grzebalnym za zmarłych polecanych w wypominkach. W związku z tym nie będzie Mszy św. w kościołach filialnych. Kartki wypominkowe wyłożone są na bocznych ołtarzach i w zakrystii.
    2. Bóg zapłać za ofiary składane na remont Sanktuarium i spłatę zobowiązań: z Norwegii jako dziesięcina – 1150 zł.; z Tomaszowa – raz 700 zł. i raz 500 zł.; z Zielonego – 500 zł.; z Krasnobrodu – 400 zł.; ze Zwierzyńca jako dziesięcina – 400 zł.; z Kosobud i z Zamościa – po 200 zł.; z Kolonii Partyzantów i z Zamościa – po 100 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Krasnobrodu – raz 500 zł., raz 300 zł., raz 200 zł. i raz 100 zł.; z Huty Dzierążyńskiej – 350 zł.; z Czerwionki-Leszczyny, z Dereźni Solskiej i z Lublina – po 200 zł.; z Majdanu Małego, z Aleksandrowa, z Poręby Dzierżnej i z Żorów – po 100 zł. oraz z Biłgoraja – 50 zł. Niech Matka Boża Krasnobrodzka wyprasza wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom wszelkie potrzebne łaski. Trwają obecnie prace przy murach ogrodzeniowych, jak to widać choćby z podwórka.
    3. I ogłoszenie szczególne, oby jak najczęstsze: „Podaje się do publicznej wiadomości wiernych, że za zgodą Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego, ma przystąpić do święceń prezbiteratu diakon MAREK NAWÓJ, wychowanek Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Lublinie. Kto wiedziałby o postępowaniu wymienionego diakona niegodnym powołania kapłańskiego, ma w sumieniu obowiązek powiadomić o tym, w najbliższym czasie, miejscowego proboszcza lub rektora seminarium”.
    4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela w cenie 10 zł.
    5. Modlitwa do Pani Krasnobrodzkiej