IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2024 r.

1. W ramach projektu „Kolędy Polskich Pokoleń” zapraszamy na koncert zespołu „Krasnobrodzki Gospel”. Ideą projektu jest ukazanie piękna polskich kolęd i pastorałek, wraz z popularyzacją wiedzy o dziejach Polski. Koncert odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00
    2. Po Sumie modlitewne spotkanie Legionu Maryi.

1. W piątek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w Sanktuarium i w kościołach dojazdowych odprawimy tak, jak w każdą niedzielę i uroczystość. W kaplicach dojazdowych też przed południem. Gromnice błogosławimy na każdej Mszy św.

W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz Sióstr Klauzurowych. O przeprowadzenie zbiórki prosimy członków Legionu Maryi i Kręgu Biblijnego. Tego dnia  2 lutego  po Mszy świętej o godzinie 17.00 zapraszamy do sanktuarium na wieczór kolędowy z naszym zespołem „Wójtowianie”.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. w I czwartek po Mszy św. o 17.00 – Nowenna do św. Jana Pawła II. W I Piątek Chorych odwiedzimy wyjątkowo po godzinie 14.00. W I sobotę po Mszy św. wieczornej Zawierzenie się Niepokalanemu Sercu NMP i nabożeństwo wynagradzające temuż Sercu. Będziemy gościli panią Martę Przybyła, która da świadectwo mocy zawierzenia.

1. Z racji I niedzieli miesiąca w Sanktuarium po Sumie, a w kościołach filialnych po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont Sanktuarium i spłatę zadłużeń: z Biłgoraja – raz 1000 zł., raz 500 zł. i raz 100 zł.; z Hutek i z Zamościa – po 400 zł.; ze Szczebrzeszyna i od Kół Różańcowych – po 200 zł.; z Majdanu Małego – 100 zł. i z Udrycz – 50 zł. Na konto parafii wpłynęły ofiary: z Hubalów i z Lublina – po 1000 zł.; z Biłgoraja – raz 500 zł. i raz 200 zł.; z Podklasztoru i z Sokolnik – po 300 zł.; z Dominikanówki – 200 zł.; z Zamościa – 100 zł., z Łaszczówki i z Zamościa – po 50 zł. Wyrażamy wielką wdzięczność za każdy dar serca. Gdyby ktoś chciał wspomóc Sanktuarium, to przy wyjściu z kościoła, w kruchcie są folderki z numerem konta.
    2. Do nabycia prasa katolicka Niedziela w cenie 10 zł.
    3. „Zamojskie Amazonki” zapraszają wszystkie osoby leczone i po leczeniu chorób onkologicznych oraz ich rodziny i przyjaciół na Mszę św., która zostanie odprawiona 5 lutego o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Michała Archanioła w Zamościu.
    4. Modlitwa do MB Krasnobrodzkiej.